Sorum var Kızlar lütfen bir bakarmısız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cana tarafından oluşturulan Kızlar lütfen bir bakarmısız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen bir bakarmısız
Konbuyu başlatan cana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

cana

Kayıtlı Üye
rank
Gelişimi sağlığı nasıl canım o önemli kimi bebek genetik olarak zayıf olurlar
Ya doktorlar iyi diyo herşey yoluda kilosuda iyi diyorlar ama bilemedim insan ister istemez edişeleniiyor bide ilk gebeliğim olduğu için pek bişey bilmiyorum akrabalarım felanda zayıf diyo çokmu zayıf

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
35 hafta bir günlük hamileyim dün hastaneye gitim bebeğimin kilosu 2669 kilo hep zayıf diyorlar sizce iyimi ne ben kilo alıyorum ama bebek alımıyor
Kilosu gayet iyi kuzum endişe etme zaten doğuma kadar 3 kilo rahat olur doğum kilosu da 3 kilo olarak gayet iyi bir kilo

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya doktorlar iyi diyo herşey yoluda kilosuda iyi diyorlar ama bilemedim insan ister istemez edişeleniiyor bide ilk gebeliğim olduğu için pek bişey bilmiyorum akrabalarım felanda zayıf diyo çokmu zayıf
Çok zayıf değil canım endişe etme akranlarına göre 300-400 Gr eksiği var onu da doğuma kadar tamamlar yada doğduktan sonra toparlar canım seni anlıyorum etrafın dediğini aklına takma sağlığı daha önemli de ağızlarını kapat sıkma tatlı canını

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
35 hafta bir günlük hamileyim dün hastaneye gitim bebeğimin kilosu 2669 kilo hep zayıf diyorlar sizce iyimi ne ben kilo alıyorum ama bebek alımıyor
Ultrason sonucuna da pek guvenme. Benim bebegime doguma gittigimde soyledilleri kilo ile dogdugu andaki kilosu arasinda 400 gram oynama olmustu. O yuzden sen saglikli beslenmeye gayret et ve endiselenme.

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah gayet iyi kilosu canım en düşük haftada 100gram bile alsa 3kilo doğar .oda normal kabul ediliyor.ki daha fazla alma ihtimalide var

Tüm sayfalar yüklendi.