Sorum var Kızlar lütfen bir bakarmısız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cana tarafından oluşturulan Kızlar lütfen bir bakarmısız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen bir bakarmısız
Konbuyu başlatan cana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
35 hafta bir günlük hamileyim dün hastaneye gitim bebeğimin kilosu 2669 kilo hep zayıf diyorlar sizce iyimi ne ben kilo alıyorum ama bebek alımıyor
Doktorun me dediği önemli insanlafın lafına bakma ağzı olan konuşuyor çünkü. Doktorun iyi diyorsa iyidir merak etme kü bence gayet yerinde miniğin kilosu

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
35 hafta bir günlük hamileyim dün hastaneye gitim bebeğimin kilosu 2669 kilo hep zayıf diyorlar sizce iyimi ne ben kilo alıyorum ama bebek alımıyor
Cnm bnmde şuan 37+4 dün gittim kontrol e 3kilo 57 gram dedi 2 hafta önce 2.457 di yani kilosu iyi 17 günüm kaldı 3.200 3. 300 doğsa iyi ideal kilo bu zaten bn 20 kilo aldım kendim sıkma canını yani

cana

Kayıtlı Üye
rank
Jj
Cnm bnmde şuan 37+4 dün gittim kontrol e 3kilo 57 gram dedi 2 hafta önce 2.457 di yani kilosu iyi 17 günüm kaldı 3.200 3. 300 doğsa iyi ideal kilo bu zaten bn 20 kilo aldım kendim sıkma canını yani
Bende şimdiden 20 kilo aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha zamanım var o zamana kadar kilo alır inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.