Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elifsu♡ ecrin ada tarafından oluşturulan Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi?
Konbuyu başlatan elifsu♡ ecrin ada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Evet 2-3 çay kaşığı su ver
Teşekür ederim canm☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emzirdigin için suya ihtiyacı olmaz diye düşünüyorum canım yeğenlerim hep mama yedi hic emmediler ama hic su vermedik
Sağol canm☺

Tabiki vermen gerekiyor ya ne alaka suya gerek yok benim kızım hem mama hem emziriyorum su veriyordum günde 2_3 cat kaşığı oğlum hep emzirdim mama kullanmadı ama şu veriyordum eve gelir gelmez
Teşekkürler 🤗

Kızlar hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim doktorumuza sotduk ve vermemem gerektiğini söyledi hem anne sütünde hemde mamada su olduğunu söyledi 😗

Son düzenleme:

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Teşekür ederim canm☺

Sağol canm☺

Teşekkürler 🤗

Kızlar hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim doktorumuza sotduk ve vermemem gerektiğini söyledi hem anne sütünde hemde mamada su olduğunu söyledi 😗
Benim yorumuma sinirli işaret verenler görmüştür umarım yorumunu araştırıp öğrenmeden yorum yapmamak en iyisi

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Teşekür ederim canm☺

Sağol canm☺

Teşekkürler 🤗

Rica ederim canım 🤗

2

2.geliyorr

Guest
2 aylık bebeğim var emziriyorum yetersiz geldiği için mamada veriyorum sorum şu çevrem bana mama veriyosun suda vermen gerekiyo diyolar sizcede vermem gerekiyomu 🤔
Ben sadece emzirdigim halde etrafta karışan malum istemediğin kadar yok su ver yok çocuğun içi kurumustur. Enson araştırdım ihtiyacı yok yazıyor. Oda yeterli gelmedi gittim doktora sordum. Dedim durum böyle doktor şöyle dedi... eğer emiyorsa sütünden alıyor sütü ama yok mama veriyorsan zaten mamayi suyla yapıyorsun bu çocuğun nasil ekstra suya ihtiyacı olsun 6 ay vermene gerek yok dedi

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank
Benim yorumuma sinirli işaret verenler görmüştür umarım yorumunu araştırıp öğrenmeden yorum yapmamak en iyisi
Her doktor da aynı şeyi söylemiyor ama bi tanıdığım çocuk çok ağladığı için doktora götürdüler doktor bu çocuğa neden su vermediniz deyip şırıngayla su içirmiş 😊 sizde sadece kendi bildiğinizle kalmayın etrafınızı araştırın her çocuk aynı değil sonuçta

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece emzirdigim halde etrafta karışan malum istemediğin kadar yok su ver yok çocuğun içi kurumustur. Enson araştırdım ihtiyacı yok yazıyor. Oda yeterli gelmedi gittim doktora sordum. Dedim durum böyle doktor şöyle dedi... eğer emiyorsa sütünden alıyor sütü ama yok mama veriyorsan zaten mamayi suyla yapıyorsun bu çocuğun nasil ekstra suya ihtiyacı olsun 6 ay vermene gerek yok dedi
Bizim doktorda aynen öyle söyledi ama bende çevreye laf anlatamadığım için bi sorayım dedim🙄

Sordum canm doktor verme gerek yok dedi
Her doktor da aynı şeyi söylemiyor ama bi tanıdığım çocuk çok ağladığı için doktora götürdüler doktor bu çocuğa neden su vermediniz deyip şırıngayla su içirmiş 😊 sizde sadece kendi bildiğinizle kalmayın etrafınızı araştırın her çocuk aynı değil sonuçta

Tüm sayfalar yüklendi.