Sorum var Kizlar merak ettiğim bişey var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 73 tarafından oluşturulan Kizlar merak ettiğim bişey var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,212 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar merak ettiğim bişey var
Konbuyu başlatan Zeynep 73
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Neden canım ben hamilelik boyunca kullanmıştım
Ben ilk gebeligimde ilaç kulandim bebeğim çok küçük doğdu kaynanam benim suçuna koydu doktor ne ilaç veriyorsa yiyorsun dedi bende dedi demeki lazım bana vitamin için dedi hayır böyle falan ikinci gebeligimde izin vermiyor doktora gitim cinsiyet öğrenmek için doktor ilaç yazdı kaynanam alma dedi çok şey söyledi almadım yeme dedi meyve falan ye onlar daha vitaminli hurma kuruyemiş falan ye dedi ilacdan daha iyi almama izin vermedi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben ilk gebeligimde ilaç kulandim bebeğim çok küçük doğdu kaynanam benim suçuna koydu doktor ne ilaç veriyorsa yiyorsun dedi bende dedi demeki lazım bana vitamin için dedi hayır böyle falan ikinci gebeligimde izin vermiyor doktora gitim cinsiyet öğrenmek için doktor ilaç yazdı kaynanam alma dedi çok şey söyledi almadım yeme dedi meyve falan ye onlar daha vitaminli hurma kuruyemiş falan ye dedi ilacdan daha iyi almama izin vermedi
Kaynan uzman doktor maşallahı var herşeyi biliyor cahil cahil konuşmayı bıraksın artık ya ..

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kaynan uzman doktor maşallahı var herşeyi biliyor cahil cahil konuşmayı bıraksın artık ya ..
Ne yapıyım cnm bende meyve yiyom faln
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Endişe etme canım aşırı kanama olursa Dr görünürsün
Anladim cnm çok sağol🥰

Benim ilk bebeğimde kalbinde sorun çıktı suçuna koydu o kadar ilaç yedin ondan bebek gelişmedi falan baktım kayinbabama söylüyor öyle bende dedim herkes yiyor nasip Allah öyle görmüş sukretim o da bana yeter dedim Allah'a dua ediyom kalbindeki sorun geçsin diye ilk önce saglik

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hurma erken doğuma sebep oluyor diye biliyorum ben son aylarda özellikle normal doğum isteyenler yiyor diye görmüştüm nette

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ne yapıyım cnm bende meyve yiyom faln

Anladim cnm çok sağol🥰

Benim ilk bebeğimde kalbinde sorun çıktı suçuna koydu o kadar ilaç yedin ondan bebek gelişmedi falan baktım kayinbabama söylüyor öyle bende dedim herkes yiyor nasip Allah öyle görmüş sukretim o da bana yeter dedim Allah'a dua ediyom kalbindeki sorun geçsin diye ilk önce saglik
😏😏😏☹️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar