Sorum var Kizlar merak ettiğim bişey var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 73 tarafından oluşturulan Kizlar merak ettiğim bişey var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar merak ettiğim bişey var
Konbuyu başlatan Zeynep 73
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
3 gündür burnum kanıyor sizce hamilelikten mi oluyor kaynanama söyledim dedi fazla kandır bişey olmaz sizden de fikir almak istiyom
Hamilelikte kan akisi hızlı oldugu icin burun kilcallarinda catlamalar olup kanama olabiliyor. Ben de hamileligimin yarısından sonra hep yasadim, doktor cok fazla kanama yoksa sorun edilebilecek birsey olmadigini soyledi. Ama yine de sen ilk doktor kontrolunde bu durumu doktoruna soylemelisin.

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benim tepemde de var saçma sapan konuşan bir kaynana hamilelikte kontrole gitsem hoşuna gitmezdi vitamin ilacı alırdım söylense de hiç takmazdim saati saatine içerdim.Simdi de bebeğime üst baş alsam istemiyor almamı eskilerde büyüt göze gelir diyor hayır diyorum içim el vermez öyle istediğimi alacam diyorum beşiği için ismini yazdıracam onu bile istemiyor nazardan mı korkuyor kıskanıyor mu bilemedim

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Benim tepemde de var saçma sapan konuşan bir kaynana hamilelikte kontrole gitsem hoşuna gitmezdi vitamin ilacı alırdım söylense de hiç takmazdim saati saatine içerdim.Simdi de bebeğime üst baş alsam istemiyor almamı eskilerde büyüt göze gelir diyor hayır diyorum içim el vermez öyle istediğimi alacam diyorum beşiği için ismini yazdıracam onu bile istemiyor nazardan mı korkuyor kıskanıyor mu bilemedim
Kaynanam bişey akşam bebeğime karışmıyor üstelik seviniyor ama ilaç konusunda biyle

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam bişey akşam bebeğime karışmıyor üstelik seviniyor ama ilaç konusunda biyle
İlac konusunda buyukler genelde öyle. Benim kendi annem sert yapimdan oturu birsey diyemezdi ama simdi diyor ilacla büyüttün cocugu diye 😁 alacağın ilaclari kaynanandan gizli almaya çalış, soyleme de hic. Buyuklerin zamaninda hersey organik oldugu icin ilac almamak normaldi ama simdi hersey hormonlu, o yuzden doktorun verdigi ilaclar gerekli maalesef.

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
İlac konusunda buyukler genelde öyle. Benim kendi annem sert yapimdan oturu birsey diyemezdi ama simdi diyor ilacla büyüttün cocugu diye 😁 alacağın ilaclari kaynanandan gizli almaya çalış, soyleme de hic. Buyuklerin zamaninda hersey organik oldugu icin ilac almamak normaldi ama simdi hersey hormonlu, o yuzden doktorun verdigi ilaclar gerekli maalesef.
😄 Gelde kaynanam de

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bağımlılık yapmıştı bende biter bitmez gidip alıyordum🤣🤣🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeligimde ilaç kulandim bebeğim çok küçük doğdu kaynanam benim suçuna koydu doktor ne ilaç veriyorsa yiyorsun dedi bende dedi demeki lazım bana vitamin için dedi hayır böyle falan ikinci gebeligimde izin vermiyor doktora gitim cinsiyet öğrenmek için doktor ilaç yazdı kaynanam alma dedi çok şey söyledi almadım yeme dedi meyve falan ye onlar daha vitaminli hurma kuruyemiş falan ye dedi ilacdan daha iyi almama izin vermedi
Anladım canım düşüncesine saygı duyarım ama doktor boşuna mı veriyo canım doğum da kan kaybı olacağı için kan ilaçlarını veriyo vitamini de bebek için veriyo hersey var içinde çünkü balık yağı çinko OMEGA3 yani ben hep kullandım her iki bebeğim de gayet kiloalri iyiydi çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neyini kaskanacak canım AA daha neler sen onun eltisi misin ki kıskansın canım o onun torunu büyükler hep böyle benim kaynanam da diyo fazla süsleme göze gelecek çocuk diye beni düşündüğü için canım kalkıp da kiskaniyo desem haksızlık olur ona bence

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.