Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,525 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr
Eşimin watsapp'ına 6010 ile başlayan bir numaradan Merhaba tanıştığımıza memnun oldum gibi bir mesaj geldi ben gördüm eşimde virüs olabilir hemen sil sakın cevap verme dedi bende sildim ve tekrar yazdı o numara lütfen bana bir cevap verir misin yazmış neyse eşimde engelle virüs telefona bulaşır sakın cevap verme dedi ok. Engelledim ama içime kurt düştü dönüp duruyorum düşüne düşüne kafayı yicem. Birkaç zamandır eşim watsapp'ını siliyor telefonu temizlemek için diyor ama Facebook yada diğer tüm uygulamalar telefonda bir watsapp yok bu da geldi aklıma yani siliyor sonra geri yüklüyor 😣😣 sizce ne oluyor bu numara nedir ne değildir eşimden bir cevap gitmemiş olsa niye tanıştığımıza memnun oldum yazılsın ki lütfen evliliği düşünerek aman hamile üzülmesin diye düşünerek kıyamayıp durumu farklı yorumlamayın aklınıza gelen ne ise ne olabilir diye düşünüyorsaniz onu yazın çünkü bu konuda cidden fikre ihtiyacım var 😣😣 Allah için cidden aşırı kötüyüm düşünmekten perişan oldum ağlayacağım o derece
Canım benim üzülmeni istemem ama o virüs değil bence eşin biseyler yapıyor sen onu izlemeye devam et baktın yine aynı şey oluyor takip et numarasına bak ve araştır senin için ancak öyle rahatlar amacım asla seni üzmek değil aklıma geleni söyledim canım bide ancak yaşayan anlar seni kötü bisey söylediysem kusura bakma canım

L

Leslyy

Guest
Numara buydu ezberledim ama aralarda kısa çizgiler vardı onların yerini hatırlamıyorum 60104280848 numara buydu 60 Malezya koduymus
Demekki adamı ağına atıp dolandırmak isteyen biri bu herkesin başına gelebilir okadar insan dolandiriliyo takma kafana unut gitsin bence birşey yapıyor olsa şifre koyar telini ortada bırakmaz kendi teldeyken senin yandan bakmandan rahatsız olurdu tedirgin hareketler yapardı bunlar yoksa bişey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senide sıkıntıya koymak istemem ama birşey vardır o zaman
Genelde kocalar karıları hamileyken aldatıyor farklı arayışlara giriyorlar o dönem eşlerinden sex konusunda yeterli ilgi ve alaka göremedikleri için be zalimlar kadın canıyla cebellesiyo zaten nekadar narsist bu erkek milleti nekadar bencil

Son düzenleme:

Beytullah

Kayıtlı Üye
rank
Demekki adamı ağına atıp dolandırmak isteyen biri bu herkesin başına gelebilir okadar insan dolandiriliyo takma kafana unut gitsin bence birşey yapıyor olsa şifre koyar telini ortada bırakmaz kendi teldeyken senin yandan bakmandan rahatsız olurdu tedirgin hareketler yapardı bunlar yoksa bişey yok

Genelde kocalar karıları hamileyken aldatıyor farklı arayışlara giriyorlar o dönem eşlerinden sex konusunda yeterli ilgi ve alaka göremedikleri için be zalimlar kadın canıyla cebellesiyo zaten nekadar narsist bu erkek milleti nekadar bencil
Valla aldatırsa kendileri bilirler giden gider ne yapsan eve bağlayamaz sin

Tutuya Hasan

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin watsapp'ına 6010 ile başlayan bir numaradan Merhaba tanıştığımıza memnun oldum gibi bir mesaj geldi ben gördüm eşimde virüs olabilir hemen sil sakın cevap verme dedi bende sildim ve tekrar yazdı o numara lütfen bana bir cevap verir misin yazmış neyse eşimde engelle virüs telefona bulaşır sakın cevap verme dedi ok. Engelledim ama içime kurt düştü dönüp duruyorum düşüne düşüne kafayı yicem. Birkaç zamandır eşim watsapp'ını siliyor telefonu temizlemek için diyor ama Facebook yada diğer tüm uygulamalar telefonda bir watsapp yok bu da geldi aklıma yani siliyor sonra geri yüklüyor 😣😣 sizce ne oluyor bu numara nedir ne değildir eşimden bir cevap gitmemiş olsa niye tanıştığımıza memnun oldum yazılsın ki lütfen evliliği düşünerek aman hamile üzülmesin diye düşünerek kıyamayıp durumu farklı yorumlamayın aklınıza gelen ne ise ne olabilir diye düşünüyorsaniz onu yazın çünkü bu konuda cidden fikre ihtiyacım var 😣😣 Allah için cidden aşırı kötüyüm düşünmekten perişan oldum ağlayacağım o derece
Canım maalesef ben de seni üzmek istemem ama yani WhatsApp'tan bu şekil yayılmaz normal mesaj olarak kesinlikle gelmez ki bir de sürekli WhatsApp'ı siliyorsa muhakkak bir hata yapıyor onu saklamak için de sürekli WhatsApp'ı siliyor evde silip dışarıda yüklüyor dur bunu anlamanın en güzel yolu WhatsApp yüklü iken WhatsApp ve büyüklere ve onun telefonundan tanımlar San ona gelen mesajı sen de görebilirsin

Canım maalesef ben de seni üzmek istemem ama yani WhatsApp'tan bu şekil yayılmaz normal mesaj olarak kesinlikle gelmez ki bir de sürekli WhatsApp'ı siliyorsa muhakkak bir hata yapıyor onu saklamak için de sürekli WhatsApp'ı siliyor evde silip dışarıda yüklüyor dur bunu anlamanın en güzel yolu WhatsApp yüklü iken WhatsApp ve büyüklere ve onun telefonundan tanımlar San ona gelen mesajı sen de görebilirsin
WhatsApp yüklüyken WhatsApp web yükle ve onun telefonundan tanımla mesajım biraz sonu yanlış olmuş kusura bakma

Zuleyha1

Kayıtlı Üye
rank
Esinin vatsapini kendi telefonuna kopyala ozmn a nlasilir neler yaptigi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım tabii zor durum.bence kurcalama sonuna kadar gidip biçey bulup terkedeceksen bitireceksense o ayrı.ama yeniden onunla kalacaksansa başqa yollar dene.belki bir boşluğa düşüb bir cahillik yapmış pişman olmuş sen de üstüne gidersen senden de sıkılır.erkekleein sağı solu belli olmaz.işini sağlam tut.daha çok ilgi göster daha da iyi olacaktır.eğer öyle bişey de varsa senle mutluysa zaten pişamn olur ama sen baskı yaparsan senden uzaklaşır.kurcalama altdan al ama boşda bulunma.biraz da kendinde ara neredeyse yalnış bişey yaptımmı acaba.ilgisizlikmi oldu.özən göster biraz kendine ve ona.aile içinde çok şey olur çok şey atlatılır ama yıpranan hep kadın olur.o yüzden çok da düşünme kendine ve bebeyine zarar.kendini önəmli tut.eni iyisi sensin onun için böyle düşün.bi hata yapmış ola bilir ama ya pişmansa.pişmansa zaten aynı şey tekrar olmaz.İnşAllah ki her şey çok iyi olur.sün kendine bak bırakma kendini.araşdırıp ne yapacan yine en kötüsü sana olacaq öyle şeyleri kaldıra bilirmisin?içine şüpe düşmüş ne hallere kalmışsın.Allah büyük canım yardımcın olsun.ama bence kendine bak sen önemlisin.
Derken ? Peşine düşsün neyin ne olduğunu öğrensin pişman oldu diye birşey yok bu kadar basit değil bir kadını aldatmak. Ne yani aldatıldık diye ona özen mi gösterelim. Sebebi ne olursa olsun bir kadın aldatılmaz. Ben yemek yapmadım biraz ilgisiz oldum oldu gitsin aldatsın. Kendinde ara ne demek ya git Allah aşkına boş yapma hiçbir kadin aldatılmayi hak etmez sebebi ne olursa olsun. Yıllarca yatalak kalan kadınlar var eşi hiçbir şekilde istediklerini karsilayamiyor sex hayatını bile ama adam gidip aldatmiyor. Kalite herkese nasip değil ne yazıkki kadınlarda kalitesiz olabiliyor.

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
canm kusura bakma da demekki daha oncelerden de yakmış canını bu erkeklerin hemen hemen çoğu aynıdır ve sakin yalan yeminlerine inanma ki kesin altında birsey vardır ne zaman sıkışsalar o zaman yalan söylerler üstelik vatsabi yükleyip kaldırmasına sürekli neden müsaade ediyorsun msj gelmese bile öyle yapması başta hata ondan bile birsey aramalisin saklayacak birseyi olanlar öyle yapar o numarayı da öğrenmek istiyorsan engellenen kısmından engeli kaldırıp ya yazmalı yada aramalisin çünkü bu senin en dogal hakkın eşi olarak ztn kocan da sana yalnıs yapmıyorsa bu duruma tepki vermez ama bence üzgünüm ki hayatında başka biri olmaya başlamış ve sen bu durumu bir an önce cozmezsen ilerler bu konu üstelik sen msj gördüğün için daha gelişmeli bir şekilde ilerler bence bir an önce tepkini de yargını da adımıni da belli et ve uygula Allah yardımcın olsun kimse yalnız değildir stem etme sakın hamilesin unutma hiçbir şey için Allah in sana verdiği emaneti üzmeye hakkın yok bunu da aklından çıkarma cnm hersey gelip geçer sen de yavrunda herseyden önemlidir kendini sev değer ver kim ne yaparsa kendine yapar bunu da asla unutma hayırlı geceler

canm kusura bakma da demekki daha oncelerden de yakmış canını bu erkeklerin hemen hemen çoğu aynıdır ve sakin yalan yeminlerine inanma ki kesin altında birsey vardır ne zaman sıkışsalar o zaman yalan söylerler üstelik vatsabi yükleyip kaldırmasına sürekli neden müsaade ediyorsun msj gelmese bile öyle yapması başta hata ondan bile birsey aramalisin saklayacak birseyi olanlar öyle yapar o numarayı da öğrenmek istiyorsan engellenen kısmından engeli kaldırıp ya yazmalı yada aramalisin çünkü bu senin en dogal hakkın eşi olarak ztn kocan da sana yalnıs yapmıyorsa bu duruma tepki vermez ama bence üzgünüm ki hayatında başka biri olmaya başlamış ve sen bu durumu bir an önce cozmezsen ilerler bu konu üstelik sen msj gördüğün için daha gelişmeli bir şekilde ilerler bence bir an önce tepkini de yargını da adımıni da belli et ve uygula Allah yardımcın olsun kimse yalnız değildir stem etme sakın hamilesin unutma hiçbir şey için Allah in sana verdiği emaneti üzmeye hakkın yok bunu da aklından çıkarma cnm hersey gelip geçer sen de yavrunda herseyden önemlidir kendini sev değer ver kim ne yaparsa kendine yapar bunu da asla unutma hayırlı geceler

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Bence eşinle açık açık konus burayı dinleme belki başka bir sebebi var

Tüm sayfalar yüklendi.