Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,603 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar meraktan sıkıntıdan kafayı yicem lütfen bilen varsa cevap versin
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin watsapp'ına 6010 ile başlayan bir numaradan Merhaba tanıştığımıza memnun oldum gibi bir mesaj geldi ben gördüm eşimde virüs olabilir hemen sil sakın cevap verme dedi bende sildim ve tekrar yazdı o numara lütfen bana bir cevap verir misin yazmış neyse eşimde engelle virüs telefona bulaşır sakın cevap verme dedi ok. Engelledim ama içime kurt düştü dönüp duruyorum düşüne düşüne kafayı yicem. Birkaç zamandır eşim watsapp'ını siliyor telefonu temizlemek için diyor ama Facebook yada diğer tüm uygulamalar telefonda bir watsapp yok bu da geldi aklıma yani siliyor sonra geri yüklüyor 😣😣 sizce ne oluyor bu numara nedir ne değildir eşimden bir cevap gitmemiş olsa niye tanıştığımıza memnun oldum yazılsın ki lütfen evliliği düşünerek aman hamile üzülmesin diye düşünerek kıyamayıp durumu farklı yorumlamayın aklınıza gelen ne ise ne olabilir diye düşünüyorsaniz onu yazın çünkü bu konuda cidden fikre ihtiyacım var 😣😣 Allah için cidden aşırı kötüyüm düşünmekten perişan oldum ağlayacağım o derece
Geçen banada virüs attılar a bişey yazmiyor çıplak kadınlar sohbet edelim mi diye virüs olayı var canım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Zaten hele bişey öğreneyim o zaman kopacak kıyamet çünkü hep aptal yerine koymaya çalışmasından bıktım
vatsafi sildigin zaman geri yuklme yaptigin zaman mesajlari geri yukle yada yukleme var sende birgun onun vatsafini sil geri yukle mesajlari geri yukleye bas silinmis mesajlar bile cikiyo bazen canm dene istersen gulum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Belki bir hata yapmistir canm bazen bilmemek daha hayirli oluyor. Ama senid ekaybetmek istemiyor belli korktuguna gore. Ama bana hic masum gelmedi malesef.
O durum gerçekten sahte numara çıktı araştırdım bir süre sonra benide aradı öyle bir numara sahteymis yani çok şükür 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen banada virüs attılar a bişey yazmiyor çıplak kadınlar sohbet edelim mi diye virüs olayı var canım
Niye acaba onu anlamıyorum ama banada yazıldı ki ne bir sosyal medyam var ne biseyim ama benide bulup attılar anlamadım 🙄🙄

Niye acaba onu anlamıyorum ama banada yazıldı ki ne bir sosyal medyam var ne biseyim ama benide bulup attılar anlamadım 🙄🙄
vatsafi sildigin zaman geri yuklme yaptigin zaman mesajlari geri yukle yada yukleme var sende birgun onun vatsafini sil geri yukle mesajlari geri yukleye bas silinmis mesajlar bile cikiyo bazen canm dene istersen gulum
Şu ara şans mı şanssızlık mı telefonu bozuldu buda sinirden tuttu duvara vurdu tamamen telefon gitti yani 😬😬 şimdi tuşlu telefon kullanıyor 😅😅

Ablacım özür dileyerek söylüyorum yazılım mühendisliği okudum böyle bir şey mümkün değil hiçbir virüs telefona gelen bende tanıştığıma memnun oldum yazmaz ya da görüldü attığını görüp 2. Mesajı atmaz link vs olsa evet kabul edilebilir. Ama böyle bir şeyin mümkünati yok
İspat edemedim ki numaranın şuan watsappı yok yani o numaraya baktım Malezyaya ait ama eğer eşim hatalı birşey yapıyorsa Allah'a havale ettim eninde sonunda yanlışları net bir şekilde ortaya çıkacak inşallah elimde sağlam bir delil olduğu zaman daha beni kandırma imkanı da yok 😟😟😟

Elifasel

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin watsapp'ına 6010 ile başlayan bir numaradan Merhaba tanıştığımıza memnun oldum gibi bir mesaj geldi ben gördüm eşimde virüs olabilir hemen sil sakın cevap verme dedi bende sildim ve tekrar yazdı o numara lütfen bana bir cevap verir misin yazmış neyse eşimde engelle virüs telefona bulaşır sakın cevap verme dedi ok. Engelledim ama içime kurt düştü dönüp duruyorum düşüne düşüne kafayı yicem. Birkaç zamandır eşim watsapp'ını siliyor telefonu temizlemek için diyor ama Facebook yada diğer tüm uygulamalar telefonda bir watsapp yok bu da geldi aklıma yani siliyor sonra geri yüklüyor 😣😣 sizce ne oluyor bu numara nedir ne değildir eşimden bir cevap gitmemiş olsa niye tanıştığımıza memnun oldum yazılsın ki lütfen evliliği düşünerek aman hamile üzülmesin diye düşünerek kıyamayıp durumu farklı yorumlamayın aklınıza gelen ne ise ne olabilir diye düşünüyorsaniz onu yazın çün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşimin watsapp'ına 6010 ile başlayan bir numaradan Merhaba tanıştığımıza memnun oldum gibi bir mesaj geldi ben gördüm eşimde virüs olabilir hemen sil sakın cevap verme dedi bende sildim ve tekrar yazdı o numara lütfen bana bir cevap verir misin yazmış neyse eşimde engelle virüs telefona bulaşır sakın cevap verme dedi ok. Engelledim ama içime kurt düştü dönüp duruyorum düşüne düşüne kafayı yicem. Birkaç zamandır eşim watsapp'ını siliyor telefonu temizlemek için diyor ama Facebook yada diğer tüm uygulamalar telefonda bir watsapp yok bu da geldi aklıma yani siliyor sonra geri yüklüyor 😣😣 sizce ne oluyor bu numara nedir ne değildir eşimden bir cevap gitmemiş olsa niye tanıştığımıza memnun oldum yazılsın ki lütfen evliliği düşünerek aman hamile üzülmesin diye düşünerek kıyamayıp durumu farklı yorumlamayın aklınıza gelen ne ise ne olabilir diye düşünüyorsaniz onu yazın çünkü bu konuda cidden fikre ihtiyacım var 😣😣 Allah için cidden aşırı kötüyüm düşünmekten perişan oldum ağlayacağım o derece
Kuzum o nasıl bir virüs ya ilk defa duyuyorum🤦

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
6010 la baslayan bi numara olmazki bosuna kendini uzme derim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım yurt dışı numaraları genelde her hangi bir siteye üye olunca mesaj atıyorlar whatsaptan büyük ihtimal yabancıdır karşıdaki kişi yani eşin bir yere üye olmuşsa bu mesajlar gelir sana tavsiyem googlede arama geçmişine bak belki o şekildedir

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende bilmiyordum ama Google'da bile şikayet edilmiş yabancı numaralar arıyor watsaptan mesaj atıyor diye ama tabi bilmiyorum bizimki ona dahil mi 🤔☹️

Malezya telefon koduymuş 6010 😟
Nedense hic kotu dusunmedim canim sende dusunme gitmis malezyadan manitami yapmis kocan sacma hic uzme kendini bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende bilmiyordum ama Google'da bile şikayet edilmiş yabancı numaralar arıyor watsaptan mesaj atıyor diye ama tabi bilmiyorum bizimki ona dahil mi 🤔☹️

Malezya telefon koduymuş 6010 😟
Kuzum ne dicehimi bilemedim ya insan ikilemde kalıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar