Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yunusli tarafından oluşturulan Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,063 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum
Konbuyu başlatan Yunusli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Bende senn gibi geçen çok test yaptım hepsi pozitif çıktı kan verdim çok düşük çıktısonrada adet oldum yani bu ayda pozitif kan testi yaptım degerim yüksek çıktı bugün hamileyim Allah sanada verin inş yumurtlama günlerini de takip et
Allah razı olsun canım saglikla kucağına alırsın insallah bebeğini 🥰❤️💋uygulama indirdim takib edicem 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim aynı şey başıma geldi testi yaptım çizgi silik dayanamadım eşime gösterdim aradan bi kaç saat geçti adet oldum sonraki ayı değerlendir dediler şimdi 35. Haftadayız

Canım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın ❤️💋🤲

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Tutmamış canım ama sonraki ay mutlaka değerlendir ve dikkat et
Sagol canım dikkat ederim 💋❤️🥰

Kızlar merhaba birsey sorcam ben geçen ay yazmışdim kimyasal gebelik geçirdim diye bu ayda adetim 2 gün gecikti belim karnım midem ağrıyor sanki orda biseyler oluyor gibi hiss ediyorum sizce neden beyleyim bilen varsa yazsın lütfen

Kızlar merhaba birsey sorcam ben geçen ay yazmışdim kimyasal gebelik geçirdim diye bu ayda adetim 2 gün gecikti belim karnım midem ağrıyor sanki orda biseyler oluyor gibi hiss ediyorum sizce neden beyleyim bilen varsa yazsın lütfen

Son düzenleme:

Ftm00

Kayıtlı Üye
rank
Bende senn gibi geçen çok test yaptım hepsi pozitif çıktı kan verdim çok düşük çıktısonrada adet oldum yani bu ayda pozitif kan testi yaptım degerim yüksek çıktı bugün hamileyim Allah sanada verin inş yumurtlama günlerini de takip et
Cok sevindim canim benim rabbim saglika kucagina almayi nasip etsin insallah 🙃

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Sizce düşükmu?
Canım doktora gittin mi belki üstüne görme diye birşey var ben ikinci kızımda 8 haftalıktı öğrendiğimde o dönemde az bir Kanama oldu adet olarak 3. Ay bir damla sonra test yaptım öyle çıktı adet miktarına bak yinede bir doktora git bence içinde şüphe kalmasın hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim kalbine göre versin inşallah

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora gittin mi belki üstüne görme diye birşey var ben ikinci kızımda 8 haftalıktı öğrendiğimde o dönemde az bir Kanama oldu adet olarak 3. Ay bir damla sonra test yaptım öyle çıktı adet miktarına bak yinede bir doktora git bence içinde şüphe kalmasın hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim kalbine göre versin inşallah
Canım 5 gün oldu bende kanama sanırım adet oldum teste yapdim neqativ cikdi bu ayda gecikti 12 gün yine test yapdim neqativ birsey yok bence ben kimyasal gebelik kecirdim ondan oldu kanama agriliydi

Yok canım ya doktora gitmedim hiç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar