Kızlar merhaba bi sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde aslı0645 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba bi sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar merhaba bi sorum olacak
Konbuyu başlatan aslı0645
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MUHMER❤️

aslı0645

Kayıtlı Üye
rank
1 senedir bekliyorum ama yine adet oldum adet görüldüğü zaman hic ihtimal olmuyor mu? artık bende mutlu olmak istiyorum 40 gün sonra test te yaptım yine negatif nedenini bilmiyorum psikolojik etkilemeye başladı artık.

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
1 senedir bekliyorum ama yine adet oldum adet görüldüğü zaman hic ihtimal olmuyor mu? artık bende mutlu olmak istiyorum 40 gün sonra test te yaptım yine negatif nedenini bilmiyorum psikolojik etkilemeye başladı artık.
Canım 1seneni doldurmuşsun korunmasız ilişkin varsa kalamıyirsan bi doktora görunun inşaallah rabbim gönlunuze göre verir 🤲❤️

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bence kafaya takma bu kadar ümidini kestiğinde başka şeylerle meşgul olduğunda hamile kaldığını fark edeceksin o kadar düşünmek iyi değil benimde 2 sene korunmadığım halde hiç olmadı sonra kendiliğinden bi baktım hamile kalmışım şimdi 2 ye hamileyim

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Çok fzla kafaya takmamn lzm psikolojik olrkta etkiler ama Bi doktorada görüneblirsin

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende iki sene sonra hamile kaldım doktora gittim yumurtaların tembel dedi ilaç yazdı sonra hamile olduğumu öğrendim iki sene boyunca her ay âdet olduğumda üzülüyordum ama umudumu kesmedim Allah'tan ve bu 4 hamileliğim rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar