Kızlar merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,380 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir müddet yoktum hastalik yapıştı gitmiyor bizden ne yazkki Laren suan gene hasta ve oksurukten uyuyamiyor ve siddetli bi öksürük var suan laren 5 aylik oldu bugun acaba oksurugune çözüm ne verebilirim ihlamur gibi şeyler veren var sizde verilirmi bi zarari olurmu yarina göturcem doktora ama sizede bi soruyum istedim
Kız sen nerdesin başlıklar açıldı bu kız nerede diye çok geçmiş olsun. Evde nebülizatör varsa normal serum fizyolojik ile uyurken hava verebilirsin burun tıkanıklığına ve öksürüğe iyi geliyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız sen nerdesin başlıklar açıldı bu kız nerede diye çok geçmiş olsun. Evde nebülizatör varsa normal serum fizyolojik ile uyurken hava verebilirsin burun tıkanıklığına ve öksürüğe iyi geliyor
Ay Kuzum vallahi giremedim hastalıktan dolayı bir tek Ayşe'nin postunu gördüm ama başka postlar var mıydı Bilmiyorum artık var kuzum var hava veriyorum sürekli Hatta resmini atayım da bakın ilaçlarımıza
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20230118_120431.jpg
hem Oglumun hemde Larenin ilaçları

Yakinda ezcane acicam az kaldi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay Kuzum vallahi giremedim hastalıktan dolayı bir tek Ayşe'nin postunu gördüm ama başka postlar var mıydı Bilmiyorum artık var kuzum var hava veriyorum sürekli Hatta resmini atayım da bakın ilaçlarımıza

Ekli dosyayı görüntüle 3238hem Oglumun hemde Larenin ilaçları

Yakinda ezcane acicam az kaldi
Ay canım benim zor yaa allah kolaylık versin dediğim gibi serum çok iyi geliyor öksürüğe gribal durumlarda kayınvalidem ayak altına limon sürüyor falan onları denemedim hiç

Nergizclc

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bir müddet yoktum hastalik yapıştı gitmiyor bizden ne yazkki Laren suan gene hasta ve oksurukten uyuyamiyor ve siddetli bi öksürük var suan laren 5 aylik oldu bugun acaba oksurugune çözüm ne verebilirim ihlamur gibi şeyler veren var sizde verilirmi bi zarari olurmu yarina göturcem doktora ama sizede bi soruyum istedim
Bende 5 aylık oldum elma ile havucu kaynatıp bal zeytinyağı ile karıştırıp içtim iyi şuan öksürüm canım rabbim şifa versin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay canım benim zor yaa allah kolaylık versin dediğim gibi serum çok iyi geliyor öksürüğe gribal durumlarda kayınvalidem ayak altına limon sürüyor falan onları denemedim hiç
Yok kuzum limom denemedim

Bende 5 aylık oldum elma ile havucu kaynatıp bal zeytinyağı ile karıştırıp içtim iyi şuan öksürüm canım rabbim şifa versin
5 aylik bebegemi bal verdin

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geçmiş olsun dileklerinizi sizin hepinize teşekkür ederim tek bir şekilde yazayım istedim Zeynep arkadaşımız demiş Daha doğrusu Emine arkadaşımız Evet kuzum Buhar makinesine vicks'i denedim ama hiçbir şekilde fayda etmedim Dilara arkadaşımız için de peteklere demiş sanırsam su da koydum buhar makinesi de sürekli çalıştı Bir de ben Çankırı'da yaşıyorum Çankırı'nın tuzunun meşhur olup bu astım hastalarına çok iyi geldiğini söylediler de gittim tuz aldım lambasını aldım ama hiçbir şekilde fayda etmedi benim 2'ye giden oğlum var abimizden geliyor bize okuldan şu an abimizin astımı aşırı derecede ilerlemiş Bugün hastaneye gittik oğlum fısfıs hava kullanacak Bundan sonra hayatı Onlara bağlı oldu ciğerleri artık mahvolmuş laren içinde günübirlik bugün yatış yaptık hava aldı sürekli hafif ciğerlerine inmiş dedi Doktor antibiyotik vermek istemiyorum çok küçük dedi Bu yüzden hava başlayalım dedi cumaya kadar hava kullanacak iki çeşit havamız var biri 6 defa günde diğeri de sabah akşam olmak üzere iki tane hava kullanacak Umarım çok çabuk iyileşir ilerlemez Çünkü öksürürken tıkanıyor ve morarıyor ve çok korkuyorum

💜
Bende profildeki güzel anne kimmiş dedim larenin annesiymis♥️

Tüm sayfalar yüklendi.