Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,829 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burçin arslan

Kayıtlı Üye
rank
Allah senin çocuğunun başına da versin o zaman ona da dersin böyle bu nasıl üslub böyle ya terbiyesiz sen beni tanımıyosun kimsenin ne yaşadığını bilmeden böyle konuşamazsın
Senin gibi bir kızım olsa zaten soy adımı taşımasına imkan yok ne yaşadığın ortada altına yatarken bize mi sordun şimdi akıl dileniyorsun 😂

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Benim 5 yıllık bi ilişkim var ve sevgilimden şuan 19 haftalık hamileyim ama o bebeği kabul etmiyor benden değil diyor artı ailesi onu başkasıyla evlendirmeyi düşünüyor benim ailem yok akrabam yok kimsem yok oda giderse ben bebekle tek başıma ne yaparım bu kadar şeyin altından nasıl kalkarım kaç gündür ağlıyorum kendimi hırpalıyorum ne yapacam bilmiyorum lütfen bi akıl verin bana ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭
Canim bebeğine sahip çık onu asla birakma... ailesine gidip durumu anlat da dna testi bile yaptırırım de .. baktin olmuyor babalık davası ac o size bakmak zorunda... cok zor bir durum ama Allaha cok dua et ve tövbe et. Gercejten iki dk lik bir zevk için hayatıni insan zorlaştırıyor.. devlete sığın canim en iyisi senle bebegin icin en azindan cocuk büyüyen kadar orda kal sonra bir is bulup calisirsin bir dahada çocuğuna babalık yapmayacak bit insanı da hayatina alma.. seni ve çocuğunu kabul eden biri olursa zaten seni cok seviyor anlamına gelir baska turlu guven olmaz mesleğin var mi bilmiyorum ama en iyisi devlete sığın canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin gibi bir kızım olsa zaten soy adımı taşımasına imkan yok ne yaşadığın ortada altına yatarken bize mi sordun şimdi akıl dileniyorsun 😂
Nerden biliyorsun nice aileler gordum gayet dindar ve cok iyi yetiştirmiş kizlari bir bakıyorsun adam kandırmış onu.. bir sekilde.. neden insanları yargılıyorsun... hz Ömere biri gelip demiski ya Ömer kizim geçmişte zina cok yapti simdi ise tövbe etti ve surrkli ibadet ediyor onu bir aile istiyor geçmişini ona anlatayım mı.. hz ömer cevap verdi eger anlatırsan senin o boynunu vurduruurum adam.. dedi... sahabeler bile insanları yargilamiyor siz kimsiniz siz cok mu duzgunsunuz... cok sukur biz oyle seyler yaşamadık amaninsanlari yargılayacak kadarda kötü olmamalıyız onun hesabını O düşünsün belki tövbe etmiştir o zaman sen Allaha ne hesap vereceksin

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ne terbiyesiz bir varliksin bak insan demiyorum karşındaki hemcinsin edebini takın kes sesini

Benim 5 yıllık bi ilişkim var ve sevgilimden şuan 19 haftalık hamileyim ama o bebeği kabul etmiyor benden değil diyor artı ailesi onu başkasıyla evlendirmeyi düşünüyor benim ailem yok akrabam yok kimsem yok oda giderse ben bebekle tek başıma ne yaparım bu kadar şeyin altından nasıl kalkarım kaç gündür ağlıyorum kendimi hırpalıyorum ne yapacam bilmiyorum lütfen bi akıl verin bana ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭
Doğuma kadar yanına gelmezse doğumdan sonra babalık davası açacağını karşındaki insanlara söyle gurur yap boşver kendi başının çaresine bak derdim ama gurur yapacak durumda değilsin öyle birşey yapma doğumdan sonra babalık davası aç sonra zaten o peşine düşecektir sonuçta ilk çocuğudur kolay kolay bırakmaz

Son düzenleme:

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yazik seni de buyuten bir anne var sende evlat buyutuyorsun ki o evlatlar bizim gelecegimizi belirliyor kirli toplumlar boyle cahil dusuncelere sahip annelerin buyuttugu cocuklardan olusuyor. Peygamber efendimiz baskasinin ayibini örtün buyurmuş sense birak örtmeyi yargiliyorsun. Yargilamak rabbimin gorevi senin benim degil.. Ortada bir hata var evet ama o rabbimle o kardesimizin arasinda.. Cocuklarinizi bu kafayla buyutmeyin lütfen.

Canim bebeğine sahip çık onu asla birakma... ailesine gidip durumu anlat da dna testi bile yaptırırım de .. baktin olmuyor babalık davası ac o size bakmak zorunda... cok zor bir durum ama Allaha cok dua et ve tövbe et. Gercejten iki dk lik bir zevk için hayatıni insan zorlaştırıyor.. devlete sığın canim en iyisi senle bebegin icin en azindan cocuk büyüyen kadar orda kal sonra bir is bulup calisirsin bir dahada çocuğuna babalık yapmayacak bit insanı da hayatina alma.. seni ve çocuğunu kabul eden biri olursa zaten seni cok seviyor anlamına gelir baska turlu guven olmaz mesleğin var mi bilmiyorum ama en iyisi devlete sığın canim

Nerden biliyorsun nice aileler gordum gayet dindar ve cok iyi yetiştirmiş kizlari bir bakıyorsun adam kandırmış onu.. bir sekilde.. neden insanları yargılıyorsun... hz Ömere biri gelip demiski ya Ömer kizim geçmişte zina cok yapti simdi ise tövbe etti ve surrkli ibadet ediyor onu bir aile istiyor geçmişini ona anlatayım mı.. hz ömer cevap verdi eger anlatırsan senin o boynunu vurduruurum adam.. dedi... sahabeler bile insanları yargilamiyor siz kimsiniz siz cok mu duzgunsunuz... cok sukur biz oyle seyler yaşamadık amaninsanlari yargılayacak kadarda kötü olmamalıyız onun hesabını O düşünsün belki tövbe etmiştir o zaman sen Allaha ne hesap vereceksin
Gunahindan haberdar olabiliriz insanlarin ama tovbesinden olamayiz kardesim boyle insanlar yüzünden kiz cocuklarinin hayatlari bitiriliyor cahil toplum kadinin dusmani gene kadin onun yaptigi yorumdan ben bile utandim..

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Hastanede kimse kalmayacak yanımda üstelik bide sezeryan olacam kimsesizlik o kadar kötü ki Allah kimsenin başına vermesin

Biraz edepli konuşun ya yaptığı şey doğru değil ama sizde yaptığı şeyi ayiplayrak doğru bişi yapmiyorsunuz. Elinizden geliyorsa düzgün bi sekilde yol gösterin gelmiyorsa susun.

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Sevgiliniz bebeği en başından beri istemiyor mu?İki çocuğunuz daha varmış sanırım.Ailesi bu yüzden de tepki vermiş olabilir.Çalışıyor musunuz?

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Çok ayıp cnm ya lütfen böle kırıcı konusmayalım birbirimize. Ewet ortada bi yanlıs var ama pişmanlıkta var. Ha ben böle bi durumda olsaydım buraya yazmazdım yalan değil utanırdım yazamazdım ama arkadas caresiz kalmıs demekki bizlere de yardım etmek düşer. Eminim bi çok kişinin içinden neler neler gecti ama yardım etmiyorsak bile linçlemeyelim de. 🙏

Sevgiliniz bebeği en başından beri istemiyor mu?İki çocuğunuz daha varmış sanırım.Ailesi bu yüzden de tepki vermiş olabilir.Çalışıyor musunuz?
Ne iki cocuk daha mı varmıs 😱

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Çok ayıp cnm ya lütfen böle kırıcı konusmayalım birbirimize. Ewet ortada bi yanlıs var ama pişmanlıkta var. Ha ben böle bi durumda olsaydım buraya yazmazdım yalan değil utanırdım yazamazdım ama arkadas caresiz kalmıs demekki bizlere de yardım etmek düşer. Eminim bi çok kişinin içinden neler neler gecti ama yardım etmiyorsak bile linçlemeyelim de. 🙏

Ne iki cocuk daha mı varmıs 😱
Diğer konuda 2 kez sezeryan oldum bu 3. olacak yazmıştı o yüzden belirttim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar