Kızlar moralim çok bozuk 😔🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnşirah 0824 tarafından oluşturulan Kızlar moralim çok bozuk 😔🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,711 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim çok bozuk 😔🥺
Konbuyu başlatan İnşirah 0824
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk oğlumda 22 kilo almıştım sonra vermiştim bi sıkıntı yaşamamıştım ekmek tuz şeker azalt küçük porsiyonlarla sık ye ikincinde böyle yaptım 12 kilo aldım

Kızlar biraz önce sağlık ocağından geldim iki haftada üç kilo almışım hemşire çok sert bı şekilde uyardı beni
Şuan 30. Haftamdayim 91 kiloyum iki hafta önce 88 idi asıl bundan sonra çok kilo alacaksın dikkat et dedi ama nasıl dikkat edeceğime dair bişey söylemedi sizce neler yemeliyim yada neleri hiç yememeliyim 😔 çok canımı sknti ya yarın da randevum var acaba doktorumdan beni bı gebe diyetisyenine yönlendirmesini istesem mi ? Nasıl yapayım şu ana kadar toplamda 16 kilo almışım
Olabilir canım bana bile ilk haftalarda diyet listesi verdi hani bunları yersen kilo almassın bebek alır demişti cok sukur o listeyi tam uygulamıyorum saatleri ama tatlı ve hamur işi cok nadir canım cekiyor çoğu zaman hiç yiyesim gelmiyor tiksinmiştim her şeyden o zaman …olsun canım bebeğin sağlıklı olsun da insallah kilonu verirsin genellikle cok cok sebze yemekleri ye canım hem doyurucu hem tok tutuyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 25. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık şalgam büyüklüğünde.
Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 33 cm ağırlıgı 800 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.