Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doğru söylüyorsun cnm şu aralar eşim oğlum derken kendime vakit ayıramaz oldum 😌 sen nasılsın cnm ne yapıyorsun
Anlıyorum seni ama kendinide biraz düşün
Bende napiyim canim hastalık bizi suan bırakmıyor laren iyilesti derken suan grip oldu burnu akiyor pazatersi gününe sira aldim ona vallha bilmiyorum sana diyorum bende asiri derecede bunaldim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum seni ama kendinide biraz düşün
Bende napiyim canim hastalık bizi suan bırakmıyor laren iyilesti derken suan grip oldu burnu akiyor pazatersi gününe sira aldim ona vallha bilmiyorum sana diyorum bende asiri derecede bunaldim
Aynen cnm geçmiş olsun cnm havalar dengesiz çocuklar iyi olmuyor hiç benim oglanda aynı ya birde araba sürmeyi öğretiyor eşim kafam o kadar dolu ki bazen herşeyi unutuyorum 😑😌🙄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayırlı geceler bacilarim, nasılsınız?
Iyi geceler canim lareni sallıyorum sen nasilsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen cnm geçmiş olsun cnm havalar dengesiz çocuklar iyi olmuyor hiç benim oglanda aynı ya birde araba sürmeyi öğretiyor eşim kafam o kadar dolu ki bazen herşeyi unutuyorum 😑😌🙄
Sorma vallha canım ya bir kis lareni korudum ama ne yazkki mevsimsel hastalik bizi avladi
Yaaaa ne guzel araba sürmek inan kafa dağıtıyor kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.