Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gripti diş eti enfeksiyonuydu bugünde öksürük çok fena napacam şaşırdım artık ya burun akıntım geçmedi hala bi yandan onla uğraşıyorum 😥😥😥 nasış geçer öksürük bacılar❤️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gripti diş eti enfeksiyonuydu bugünde öksürük çok fena napacam şaşırdım artık ya burun akıntım geçmedi hala bi yandan onla uğraşıyorum 😥😥😥 nasış geçer öksürük bacılar❤️
Valla canim bende aynı durumdan muzdaribim ne yaptıysam fayda etmedi ihlamur nane limon balli süt balla zencefil karistirip aç karnına sabahları 1 çay kaşığı yedim yok yani sen bunları denedinmi c vitamini çok tuket suyu çok iç geçer insallah

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Annemin bize yaptigi bi tarif var pekmez le karabiber i kaynatip iciriyo zaten hamile pek bi sansimizda yok ilac icmek gibi ne derlerse deniyoruz balli limon felan bunlari içtim ben duzwldim inslh iyi olursun cnm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kız kuzum aynı ya 16 gün oldu amma inatçı çıktı grip geçmedi benim de ya sinir oldum normalde 3 4 gün sürerdi benim 😖ıhlamuru nane limonu bol iç terlemeye çalış balim 😖

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bağışıklık sistemin düşük iuan o yüzden peş peşe geliyor toparlanamıyorsun dengeli bir beslenme türüne geç 1 haftalık öğle saatinde sebze akşamında et beyaz et vs protein al yoğurt tüket su iç bol bol

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Elmalari küp kup dogra 15 dk kaynat kaynayan suyunu süz icine bal karıstirip hafif sıcak olck sekilde 4_5gun iç ve taze taze tekrarla öksurugü kesiyor gecmiss olsun acil sifalar🙏

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim bende aynı durumdan muzdaribim ne yaptıysam fayda etmedi ihlamur nane limon balli süt balla zencefil karistirip aç karnına sabahları 1 çay kaşığı yedim yok yani sen bunları denedinmi c vitamini çok tuket suyu çok iç geçer insallah
Valla canım yapmadığım şey kalmadı ya 😥evet seninle aynı zamanlarda başladı gribimiz ama hala süründürüyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli hasta oluyoruz direncimiz yok sanırım çok geçmiş olsun canım
Sağol kuzucum hiç sorma ya kış hamileliği son dönemlere gelince çekilmiyormuş 😥😥😥

Sağol kuzucum hiç sorma ya kış hamileliği son dönemlere gelince çekilmiyormuş 😥😥😥
Annemin bize yaptigi bi tarif var pekmez le karabiber i kaynatip iciriyo zaten hamile pek bi sansimizda yok ilac icmek gibi ne derlerse deniyoruz balli limon felan bunlari içtim ben duzwldim inslh iyi olursun cnm
Sağol canım denerim inş geçer ya öksürük olunca da karnım ağrıyor artık😥

Sağol canım denerim inş geçer ya öksürük olunca da karnım ağrıyor artık😥
Bünye yetemiyor bir bebek bir anne zayıf düşüyor mutlaka takviye olarak kalsiyum ve c vitamini bol bol yoğurdu eksik etme bağışıklık sistemini guclendiriyorcnm geçmiş olsun ihlamur falan iç
Sağol canım aynen ya normalde çok cabbar görünürüm kilolu boyluyum gören diyor bu halde nasıl hasta oluyorsun kimse anlamıyor ki onunla alakası yok 😥

Tüm sayfalar yüklendi.