Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ne olacak halim🥺🥺🥺
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım yapmadığım şey kalmadı ya 😥evet seninle aynı zamanlarda başladı gribimiz ama hala süründürüyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol kuzucum hiç sorma ya kış hamileliği son dönemlere gelince çekilmiyormuş 😥😥😥
Aynen canim benim grip tam geçti kurtuldum derken benim kiz gene hastalandı gene bulastirdi hepimize şimdi sil baştan tekrar hastalandik surda doğuma 8 gün var bugün özellikle geceden beri çok şiddetli bel sırt ağrısı çekiyorum çocuk direndikce kasilmalar oluyo bir iş yapamaz hale geldim yine de yapmaya çalışıyorum iyi kötü napim hepsi bana bakiyo işlerin eşim calisiyo olmasa ona yaptirrim da oda olmayinca ortalığın içine ediyorlar benim cucuklerim😊saglicak la bir doguraydik hepimizde

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli hasta oluyoruz direncimiz yok sanırım çok geçmiş olsun canım
Sağol kuzucum hiç sorma ya kış hamileliği son dönemlere gelince çekilmiyormuş 😥😥😥
Annemin bize yaptigi bi tarif var pekmez le karabiber i kaynatip iciriyo zaten hamile pek bi sansimizda yok ilac icmek gibi ne derlerse deniyoruz balli limon felan bunlari içtim ben duzwldim inslh iyi olursun cnm
Sağol canım denerim inş geçer ya öksürük olunca da karnım ağrıyor artık😥
Bünye yetemiyor bir bebek bir anne zayıf düşüyor mutlaka takviye olarak kalsiyum ve c vitamini bol bol yoğurdu eksik etme bağışıklık sistemini guclendiriyorcnm geçmiş olsun ihlamur falan iç
Sağol canım aynen ya normalde çok cabbar görünürüm kilolu boyluyum gören diyor bu halde nasıl hasta oluyorsun kimse anlamıyor ki onunla alakası yok 😥
Kız kuzum aynı ya 16 gün oldu amma inatçı çıktı grip geçmedi benim de ya sinir oldum normalde 3 4 gün sürerdi benim 😖ıhlamuru nane limonu bol iç terlemeye çalış balim 😖
Valla bebeğim artık yoruldum ya ben kasım 15 doğum diyor doktor o zamana iyice toparlamam lazım daha midem oldu çöp kovası ne bulsam onu yapıyorum 🙈🙈🙈

Sıcak suya bal ve limon karıştırıp iç çok iyi geliyor.geçmiş olsun.
Saol canım ama denedim 10 gündür yapıyorum her gün 3 4 bardak

Elmalari küp kup dogra 15 dk kaynat kaynayan suyunu süz icine bal karıstirip hafif sıcak olck sekilde 4_5gun iç ve taze taze tekrarla öksurugü kesiyor gecmiss olsun acil sifalar🙏
Ayyy bi de bunu deneyeyim bacı daha göğüs altlarım patladı öksürmekten kızım da içerde benim yüzümden perişan oldu 😥😥😥 öksürdükçe zıplıyor korkuyor mu neyse

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayni vala için dışım c vitamini oldu öff😂😖doğumuna çok az kalmış kuzucummm bu ayın 15 imi 😮

Sağol canım denerim inş geçer ya öksürük olunca da karnım ağrıyor artık😥

Sağol canım aynen ya normalde çok cabbar görünürüm kilolu boyluyum gören diyor bu halde nasıl hasta oluyorsun kimse anlamıyor ki onunla alakası yok 😥

Valla bebeğim artık yoruldum ya ben kasım 15 doğum diyor doktor o zamana iyice toparlamam lazım daha midem oldu çöp kovası ne bulsam onu yapıyorum 🙈🙈🙈

Saol canım ama denedim 10 gündür yapıyorum her gün 3 4 bardak

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim benim grip tam geçti kurtuldum derken benim kiz gene hastalandı gene bulastirdi hepimize şimdi sil baştan tekrar hastalandik surda doğuma 8 gün var bugün özellikle geceden beri çok şiddetli bel sırt ağrısı çekiyorum çocuk direndikce kasilmalar oluyo bir iş yapamaz hale geldim yine de yapmaya çalışıyorum iyi kötü napim hepsi bana bakiyo işlerin eşim calisiyo olmasa ona yaptirrim da oda olmayinca ortalığın içine ediyorlar benim cucuklerim😊saglicak la bir doguraydik hepimizde
Ayyy senin çok az kalmış canım benim sağ sağlim al kucağına inş normal doğum mu yapacaksın inşallah,❤️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy senin çok az kalmış canım benim sağ sağlim al kucağına inş normal doğum mu yapacaksın inşallah,❤️
Amin canim benim nasip se normal doğum olacak 4 uncu 🙈🙈geliyo hamilelik beni benden aldı yeminle varya geceden beri de sancılar peşimi birakmiyo ev işi yapmaya çalışıyorum olur ya dogurursam falan 😂😂ev temiz olsun diye ama 3 çocuk la da ne temiz bir ev olur ya hayırlısı bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar