Sorum var Kızlar nolur dua edin 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kızlar nolur dua edin 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,674 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur dua edin 😭😭
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Dün hastaneye kontrol için gittim ama sürekli gittiğim beni takip eden Kendi doktoruma randevu bir türlü.alamadm sürekli aradgmda 182 dolu deyip durdu bende başka bir doktora aldm randevu oda bana bebeğin göbek çevresinin 3 hafta geriden geldiğini haftasına göre küçük olduğunu söyledi Erzurum Atatürk Hastanesi'ne sevk etti perinatoloj bölümune giden varmı aranızda hastaneye yatış falan verirler mi 😔😞

Dün hastaneye kontrol için gittim ama sürekli gittiğim beni takip eden Kendi doktoruma randevu bir türlü.alamadm sürekli aradgmda 182 dolu deyip durdu bende başka bir doktora aldm randevu oda bana bebeğin göbek çevresinin 3 hafta geriden geldiğini haftasına göre küçük olduğunu söyledi Erzurum Atatürk Hastanesi'ne sevk etti perinatoloj bölümune giden varmı aranızda hastaneye yatış falan verirler mi 😔😞😞
Hic kendini sıkma cnm bana neler dediler sonlan dırma yapalım bile dediler perinatoloj da gördü normal dedi kan değerlerim sıkıntılı ama utrason da hic biseyimiz yoktu icim rahat etsin diye kaç hastane gezdim sadece kendimi ve bebeğimi üzdüm günler ce Allahın izniyle hiç bisey olmaz detaylı utrasonda normal demişse normaldir üzülme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün hastaneye kontrol için gittim ama sürekli gittiğim beni takip eden Kendi doktoruma randevu bir türlü.alamadm sürekli aradgmda 182 dolu deyip durdu bende başka bir doktora aldm randevu oda bana bebeğin göbek çevresinin 3 hafta geriden geldiğini haftasına göre küçük olduğunu söyledi Erzurum Atatürk Hastanesi'ne sevk etti perinatoloj bölümune giden varmı aranızda hastaneye yatış falan verirler mi 😔😞😞
Kuzum çok geçmiş olsun inşaallah yanilmistir ve geçer inşallah
randevu alma konusuna gelince 182 den alma zaten MHRS uygulamasını indir ordan al daha rahat alırsın

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Hic kendini sıkma cnm bana neler dediler sonlan dırma yapalım bile dediler perinatoloj da gördü normal dedi kan değerlerim sıkıntılı ama utrason da hic biseyimiz yoktu icim rahat etsin diye kaç hastane gezdim sadece kendimi ve bebeğimi üzdüm günler ce Allahın izniyle hiç bisey olmaz detaylı utrasonda normal demişse normaldir üzülme
Detaylida bişey çıkmamıştı inşallah bişey çıkmaz rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

randevu alma konusuna gelince 182 den alma zaten MHRS uygulamasını indir ordan al daha rahat alırsın

Tşk ederim Birde onu deniyecegim inşallah alabilirim 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Detaylida bişey çıkmamıştı inşallah bişey çıkmaz rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tşk ederim Birde onu deniyecegim inşallah alabilirim 🤲
Mutlaka öyle yap artık kuzum öbür şekilde hiç uğraşilmiyor MHRS uygulamasını indirip daha kolay ve daha hızlı alabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar