Kızlar normal dogum yapanlar!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenlina tarafından oluşturulan Kızlar normal dogum yapanlar!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,793 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar normal dogum yapanlar!!
Konbuyu başlatan Ahsenlina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Hiç belirti yokken Normal doğum için yatış yapılan doğumu baslatilanlar varmı suni sancı vs ile nasıl ilerledi süreç deneyimi olan varmı?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İlk doğumum da suyum geldi hemen yatış yaptılr 1 saat sonra fln da suni sancı verdiler kendi sancım yoktu çünkü

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba
Sabredebilirsen gününü bekle şuni sancıyla başlatılan doğumlar daha zor
İşte malesef bekleyemiyorum gebelik şekerinden dolayı 39.haftada baslatcaklr ilk kızımda suni sancı almstm ve zordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm doğuma alındığımda saadece açılmm vardı 3 cm suni sancı veediler 2 saatte doğdum
Ne güzel darısı bana sağlıkla hayırlısıyla inşallah 🤲

B

Baht

Guest
Hiç belirti yokken Normal doğum için yatış yapılan doğumu baslatilanlar varmı suni sancı vs ile nasıl ilerledi süreç deneyimi olan varmı?
Benim belirti ve sancılarım yoktu 40 hafta dolmuştu yatış yapıldı suni sancı ile normal doğum yaptım şükür bir sıkıntı olmadi 2. Ye hamileyim bunda da herşey norma ilerlerse normal doğum düşünüyorum

İ

İkranurun annesi :)

Guest
39 + 5 gunluk iken kontrole gittiğimde 3 cm açılma olduğu için yatış verdiler suni sanci ile dogum yaptım ve gerçekten çok zordu🙄

8 buçuk saat sürdü

41. Hafta dolmak üzereydi iki bebeğimde ikisi de kanala girmemiş ikisinde de ne açılma ne sancı hiç bişey yoktu tarih belirlendi gittim suni sancı verdiler ve alttan açılma olsun diye ilaç verdiler 4-5 saat sonra anca 4cm açılmam oldu daha sonra epidural yaptırdım hemen aynı anda tamamen açılmam oldu ve doğuma rahat rahat gittim hemen doğdular ikisi de.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar