"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 835 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım paşa hangi gün dünyaya gözünü actiysa o gün kutla bence o gün doğdu sonuçta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülya benim büyük kızım Gökçe de 36 hafta doğdu çok küçüktü 🫤2 kilo doğdu 7 aylıkken 2 kez kalp ameliyatı oldu üst üste doktor bize o zaman demişti ki senin kızın 1 yıl gelişim olarak ama geriden gelecek gerçekten de öyle kim.gorse gökleeiyle ikiz sanıyor ufak tefek minyon kız belli ama yinede boyu kilosu geride sağlıklı olsunlarda geriden gelsinler 😘😘

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vay be zaman nasıl da geçiyor dün gibi sanki 🥹 İyi ki doğmuş şimdiden 🥰
Allah razı olsun canım benim çok çok teşekkür ederiz kuzum

Canım paşa hangi gün dünyaya gözünü actiysa o gün kutla bence o gün doğdu sonuçta

Hülya benim büyük kızım Gökçe de 36 hafta doğdu çok küçüktü 🫤2 kilo doğdu 7 aylıkken 2 kez kalp ameliyatı oldu üst üste doktor bize o zaman demişti ki senin kızın 1 yıl gelişim olarak ama geriden gelecek gerçekten de öyle kim.gorse gökleeiyle ikiz sanıyor ufak tefek minyon kız belli ama yinede boyu kilosu geride sağlıklı olsunlarda geriden gelsinler 😘😘
Amin kuzum amin inşallah çok geçmiş olsun canım sağlıklı olsunlar da yeterki

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Atak haftası hesaplarken dogmasi gereken gune gore hesaplaniyor. Sanirim gelisim surecleri oyle ilerliyor. Bu yuzden doktor dogmasi gereken zamani devamli kullaniyor. Sonucta doktor gelisim surecini inceliyor. Ama sen dogum gununu, yani doğduğu gune kutlayacaksin dogmasi gereken zamani degil. Bu yuzden kimliginde yazan tarihi dogum gunu olarak kutlayacaksin bacim ☺️
Allah hayirli saglikli omurler nasip etsin 🤩

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Atak haftası hesaplarken dogmasi gereken gune gore hesaplaniyor. Sanirim gelisim surecleri oyle ilerliyor. Bu yuzden doktor dogmasi gereken zamani devamli kullaniyor. Sonucta doktor gelisim surecini inceliyor. Ama sen dogum gununu, yani doğduğu gune kutlayacaksin dogmasi gereken zamani degil. Bu yuzden kimliginde yazan tarihi dogum gunu olarak kutlayacaksin bacim ☺️
Evet kuzuum maşallah umut bey alkış yapıyor 🥰🥰 amin kardeşim amin insallan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allah razı olsun canım benim çok çok teşekkür ederiz kuzum

Amin kuzum amin inşallah çok geçmiş olsun canım sağlıklı olsunlar da yeterki
Allah razı olsun @Hülya12 MMM tabi canım orası öyle sağlıklı olsunlar gerisi kolay

Benim bildiğim de 40 haftalikken hesaplanıyor abla öyle okumuştum 🤔

13 Mayıs kuzum yazıyor
🥰🥰🥰🥰Aslan parçası teyzesiyle aynı burç 🐂 boğa 😂😂

@Kaçak 🤩 bak canım burdada yazıyor ben de öyle hesaplıyorum doğru çıkıyor gerçekten ama

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-17-11-51-09-700_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-17-11-51-09-700_com.android.chrome.jpg
    597.7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun @Hülya12 MMM tabi canım orası öyle sağlıklı olsunlar gerisi kolay

Benim bildiğim de 40 haftalikken hesaplanıyor abla öyle okumuştum 🤔

🥰🥰🥰🥰Aslan parçası teyzesiyle aynı burç 🐂 boğa 😂😂

@Kaçak 🤩 bak canım burdada yazıyor ben de öyle hesaplıyorum doğru çıkıyor gerçekten ama
Canımsın sumeyram🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar