"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 845 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun @Hülya12 MMM tabi canım orası öyle sağlıklı olsunlar gerisi kolay
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bildiğim de 40 haftalikken hesaplanıyor abla öyle okumuştum 🤔

🥰🥰🥰🥰Aslan parçası teyzesiyle aynı burç 🐂 boğa 😂😂

@Kaçak 🤩 bak canım burdada yazıyor ben de öyle hesaplıyorum doğru çıkıyor gerçekten ama
Aslinda ayni seyi soyledik 😀 dogmasi gereken zaman 40 hafta degil mi ☺️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Doğduğu gün kutlyacan.doktorlar gelişimlerini takip etmek için öyle hesapliyoralr.premature olduğu için 10 aylık normal bir bebeğin gelişimi ile değilde 7 aylık bir bebeğin gelismine bakarak gelismi iyi mi geri mi diye karar veriyorlar
Teşekkür ederim canım sagol

Tüm sayfalar yüklendi.