"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"Kızlar Oğlum Prematüre Doğdu Mayıs Ayında Şuan Benim Hesaplamama Göre 10 Aylık Doktorun Hesaplamsı 7 Aylık Doğum Gününü Ne Zaman Kutluyacam ?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aslında kuzum bu konuda yardımına ihtiyacım var aysenurum umutta buyuyor şımarık bir bebek olur mu her istediğini yapmak istemiyorum nasıl bir yol izlemem lazim
Her istediğini yapmak istemiyorum değil ben kayranın her istediğini yapıyorum ama Kayra istediği zaman değil kendim istediğim zaman. Asla ona hayır almam yada hayır yapmam yada sen bunu yaparsan bunu yaparım demiyorum . Kendini ifadeye ermeye başladığı andan önce de mesela bir şeyleri yiyecek olarak söyleyeyim istediği andan beri sadece istediği zaman veririm . Ağlarsa asla vermem ve sakinleşmesini beklierim sakinleştikten sonra onunla konuşup ağlamadan istemesini söylerim yine istediğini o an vermem ama aradan bir kaç saat geçtikten sonra o istediği şeyi unuttuğu an gider veririeim . Çocukluğundan beri böyle alıştı. Herkes huyunu çok seviyor mesela beni dinlemesine şaşırıyorlar 😂😂. Bazen beş de şaşırıyorum kayraya nasıl bu kadar uysal oluyor . Bazen de tam bir canavar oluyor ama asla şımartmıyoruz / onu şımarttığımj fek konu hediye alındığını anladığı andan beri babası 1 hafta ara ile ya sevdiği bir yiyeceği alıp gelir. Yada araba alır küçük birtane 😍😍. Aşırı mutlu olur ..

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Her istediğini yapmak istemiyorum değil ben kayranın her istediğini yapıyorum ama Kayra istediği zaman değil kendim istediğim zaman. Asla ona hayır almam yada hayır yapmam yada sen bunu yaparsan bunu yaparım demiyorum . Kendini ifadeye ermeye başladığı andan önce de mesela bir şeyleri yiyecek olarak söyleyeyim istediği andan beri sadece istediği zaman veririm . Ağlarsa asla vermem ve sakinleşmesini beklierim sakinleştikten sonra onunla konuşup ağlamadan istemesini söylerim yine istediğini o an vermem ama aradan bir kaç saat geçtikten sonra o istediği şeyi unuttuğu an gider veririeim . Çocukluğundan beri böyle alıştı. Herkes huyunu çok seviyor mesela beni dinlemesine şaşırıyorlar 😂😂. Bazen beş de şaşırıyorum kayraya nasıl bu kadar uysal oluyor . Bazen de tam bir canavar oluyor ama asla şımartmıyoruz / onu şımarttığımj fek konu hediye alındığını anladığı andan beri babası 1 hafta ara ile ya sevdiği bir yiyeceği alıp gelir. Yada araba alır küçük birtane 😍😍. Aşırı mutlu olur ..
Masallah benim pasama ne kadar güzel çok teşekkür ederim kuzum anlattığın için bana yardımcı olduğun için inşallah oglusumda kayra abisi gibi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ric ederim canım daha bir çok şey ama sen zamanla daha iyi anlarsın ne demek istediğimi. Takıldığın bir yer olursa sorabilirsin biliyorsun
Masallah benim pasama ne kadar güzel çok teşekkür ederim kuzum anlattığın için bana yardımcı olduğun için inşallah oglusumda kayra abisi gibi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar