Sorum var Kizlar onemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kub1rra_ tarafından oluşturulan Kizlar onemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 911 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar onemli
Konbuyu başlatan kub1rra_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Artık byüyo belli Bi zmndn sonra hareketlerinde azalma olması normal dmşti doktor bna Bnde Bi kere öyle oldu kıpır kıpır olan çocuk Bi gün bktm çok az Harekt hissedyrm paniklemştm ama normalmiş cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç mi harekt yok çok az mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç mi harekt yok çok az mı
Hic yok haraket bişiy olurmuki sabah randuvum aldim inşalah hayirli haberler dönürdüm 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar biz yedibucuk aylik olduk bu iki gündür bebeğimin hareketlerinde azalma oldu karnımı ekleyince hareket ediyor onun dışında hissetmiyorum başına gelen var mı tembellesme mi oldu acaba bebekte ?
Kuzum büyüyor ve ister istemez bulunduğu yer daralıyor haretkelrinde kısıtlamaların olması gayet normal

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar biz yedibucuk aylik olduk bu iki gündür bebeğimin hareketlerinde azalma oldu karnımı ekleyince hareket ediyor onun dışında hissetmiyorum başına gelen var mı tembellesme mi oldu acaba bebekte ?
Sol tarafına uzan hareketlerini takip et kuzym bebeğinin hareketlerini say 2 saatte en az 10 defa hareket etmesi gerekir eğer ilk saymanda bu 10 hareketten az ise 1-2 saat sonra tekrar say eğer tekrar 2 saate 10 hareketin altında olursa doktoruna danış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar