Kızlar önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Kızlar önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar önemli
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
38. Haftadayim ağrım olunca hastaneye gitmeli miyim illa suyun gelmesini ya da kanamayı mi beklemeliyim bilemedim yani açılma olduğunu yalnız kanama veya su ile mi anlayacam yardımcı olur musunuz
Kasılma takibi diye bir uygulama var bn onu indirdim sancı başlayınca başlatıyorsun bitince kapatıyorsun orda sana bilgi veriyor 1 saat boyunca 5 dakika bir gelmesini bekledim ve gittiğim de 6 cm açıklık vardı keşke biraz daha bekleseydim 5 saat sonra doğum yaptım

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
38. Haftadayim ağrım olunca hastaneye gitmeli miyim illa suyun gelmesini ya da kanamayı mi beklemeliyim bilemedim yani açılma olduğunu yalnız kanama veya su ile mi anlayacam yardımcı olur musunuz
Canm ben geçen hafta pazar günü doğum yaptım bnm gece 4 de kanamam oldu saat 6 buçuk yedi gibi sancim başladı 9 dan sonra da sıklaştı sancim 4 dk da 1 e düştü kayinvalidemi aradım hastaneye gittik bnm yarısını yapmadan doğuma aldılar çok şükür iyiyiz 36+2 de geldi oğluşum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar