Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,500 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ?
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalik gebeyim ilk 3 ay dusuk riski vardi suan kanama falan yok esimle ilk gunden beri hic yakinlasmadik artik cok israr ediyo dusuk riski kalmadi kanama yok birlikte olalim diyo sizce bu haftada dogru olurmu ben bebege zarar veririz tekrar dusuk riski olur kanama olur diye korkuyorum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
20 haftalik gebeyim ilk 3 ay dusuk riski vardi suan kanama falan yok esimle ilk gunden beri hic yakinlasmadik artik cok israr ediyo dusuk riski kalmadi kanama yok birlikte olalim diyo sizce bu haftada dogru olurmu ben bebege zarar veririz tekrar dusuk riski olur kanama olur diye korkuyorum
Riske atma bence canım , doktorunla da görüşebilirsin 🌸

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor dusuk riskin kalmamis normal hayata dön diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama.her doktor farkli bisey soyluyo esimde iyice bunaltiyo beni bide aldatmasindan endise ediyorum nerdeyse 5 aydir kari koca hayatimiz yok
Doktor normal hayatına dönebilirsin dediyse dön canım eşinide kendinden uzaklaştırma yine sen bilirsin ama

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorun ile konuş bu konuyu Allah korusun kanama bittiyse iyi ama ya tekrar olursa en iyisini doktorun bilir

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benim öyle oldu canim aynı sonra kanamam durdu ilişki yaşadık dr kontrolüne gidince hâlâ bebeğin eşinde kanama var dedi kesinlikle ilişki yasak dedi öyle pişman. Oldum ki ama eşimin hatasıydı bence kontrolüne git herşey yoluna girdiyse ona göre

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Aynısını bende yaşadım çok fazla girmemek üzere olabilir diğer türlü risk olur kanamayla beraber 4 aya kadar risk gitmez çoğu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Doktor dusuk riskin kalmamis normal hayata dön diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama.her doktor farkli bisey soyluyo esimde iyice bunaltiyo beni bide aldatmasindan endise ediyorum nerdeyse 5 aydir kari koca hayatimiz yok
valla canim ayni endişe bendede var 2 aydir beraber olmuyoruz gecen haftada dogum ettim 40 gun nasil duracak bilmiyorum şimdilik hastayim diye yanima yaklaşmiyo ama onumuzdeki gunler de iğleşince ne olur hiç bilmiyorum allah yardim etsin sabir versin eşlerimize bu konuda dayanma gücü versin işallah 😊🤲🤲

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
valla canim ayni endişe bendede var 2 aydir beraber olmuyoruz gecen haftada dogum ettim 40 gun nasil duracak bilmiyorum şimdilik hastayim diye yanima yaklaşmiyo ama onumuzdeki gunler de iğleşince ne olur hiç bilmiyorum allah yardim etsin sabir versin eşlerimize bu konuda dayanma gücü versin işallah 😊🤲🤲
Biz 5 aydir hic valla esimin teledinunda kotu videilar izledigini gordum gormezden geldim ben bebegimi dusunuyorum ama aldatirsada psikolojim mahvolur

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Erkekler bizim gibi değiller benimde düşük tehlikem var doktor yasakladi ama bı şekilde kadınsın eşini rahatlatabilirsin aşırı kiskanc biriyim 32+6 günlüğüm eşimi bı şekilde tatmin ettim yeter boynuzlanmiyim 😉😂sende yapabilirsin ayıp değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar