Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,512 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar özel ama yardimci olur musunuz ?
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ya gülüm orası öyle tabi de ama o da insan sonucya onunda nefsi var. Niye evleniyor o zaman bu adamlar. Bazı kadınlarda cok abartıyor ama yazık onlarada. Düşük tehlikesi olmayan veya hamile olmayanı bile kocasına canı istemeyince yanasmıyo. Sonrada kocam bni aldattı. E insanda da bi nefis varyani allah da böle yaratmıs o napsın. Kadınlarda da cok var kocasını aldatan. Tüm sucu erkeğe de atmamalı bence. Ha tabi erkeğin sabredecegi günlerde olacak iş burada birazda kadında bitiyor. Ewlilik fadakarlık istiyo amma erkek amma kadın bunu yaoacak yoksa herkes bosanır gider niye evleniyoz o zaman ki. Siyaset yapmalı erkeği bi şekilde neyden anlıyorsa elinde tutmalı eger yok o beni elinde tutacak yok bilmem ne gibi seyler de düşünecek olursa kadın da o zaman hiç evlenmesin ne diye erkeğin kahrını cekiyo ki o zaman. Yani bende böle düşünüyorum. İki tarafında birbirine ihtiyacı var her konuda ve iki tarafta birbirinin nefsini düşünmeli. Tabi hastalık konusu baska
Hayır benim denek istediğim bir erkeği ilişki ile evde tutmak aldatmasını engellemek fikri evet düşük riskin yoksa zaten naz niyaz yapmanın alemi yok ama şunu da düşünmek gerekir her kadının hamileliği bir olmuyor bazı hormonlar vardır ki ilişki isteğini tamemen bitirir kadın istemiyorsa sırf kocayı evde tutmak için ilişki yaşamak fikri bana saçma geliyor. Ben eşimle kahrını çekmek için değil sevdiğim için evlendim keza oda aynı şekilde hayat önümüze ne çıkarırsa ona göre birlikte hareket ediyoruz düşük tehlikem varsa yapmam yoksa ve sadece iki tarafta istiyorsa yaparım zaten ilişkiye girmek denilen şey zoraki yapılan bir şey de olmamalı zaten iki kişinin arasındaki çekim kuvvetine göre şekillenmesi gereken bir şey değil mi bu? Siyaset yapıp erkeği elde tutmak demişsin ya bu düşünce bana yanlış geliyor işte yani ben eşimi elimde tutmak için çaba sarf etmemeliyim karşılıklı olmalı bu şey gibi anlaşılıyor hani gidesi var da ben bunları yaptığım için gitmiyor. Bilmiyorum yine söylüyorum her bireyin bakışı ayrıdır bu konuya ben sadece kendi fikrimi beyan ediyorum kimseye de böyle böyle yapıyorsunuz bu yanlış diye itham etmiyorum tabi ki ama öyle ama böyle rabbim herkezin yuvasında mutluluğu daim etsin çoğalarak artsın inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
20 haftalik gebeyim ilk 3 ay dusuk riski vardi suan kanama falan yok esimle ilk gunden beri hic yakinlasmadik artik cok israr ediyo dusuk riski kalmadi kanama yok birlikte olalim diyo sizce bu haftada dogru olurmu ben bebege zarar veririz tekrar dusuk riski olur kanama olur diye korkuyorum
Düşük riski ilk dört ay çok önemli. Beşinci aya girdiysen ve doktor herhangi bir riskin olmadığını söylüyorsa normal hayatına dönebilir sin canım. Ama şöyle bişey var karnına sana ve bebeğine zarar verecek hareketlerden uzak dur . Araştır hamileler için doğru ilişki pozisyonları var deneyebilirsiniz o şekil.( Kusura bakmayın bunu yazmak zorundaydım) 😉👍. Bide esin seni seviyorsa bebeğini düşünüyorsa seni ne diye aldatsın ki düşünme bunları senin bebeğin için böyle davrandığını biliyor benim eşim risk olmamasına rağmen ilk dört ay kendisi istememişti. Sen böyle şeyler düşünerek üzme tatlı canını hamilesin fazla üzüntü streste düşük sebebi olabiliyor çoğu kez.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır benim denek istediğim bir erkeği ilişki ile evde tutmak aldatmasını engellemek fikri evet düşük riskin yoksa zaten naz niyaz yapmanın alemi yok ama şunu da düşünmek gerekir her kadının hamileliği bir olmuyor bazı hormonlar vardır ki ilişki isteğini tamemen bitirir kadın istemiyorsa sırf kocayı evde tutmak için ilişki yaşamak fikri bana saçma geliyor. Ben eşimle kahrını çekmek için değil sevdiğim için evlendim keza oda aynı şekilde hayat önümüze ne çıkarırsa ona göre birlikte hareket ediyoruz düşük tehlikem varsa yapmam yoksa ve sadece iki tarafta istiyorsa yaparım zaten ilişkiye girmek denilen şey zoraki yapılan bir şey de olmamalı zaten iki kişinin arasındaki çekim kuvvetine göre şekillenmesi gereken bir şey değil mi bu? Siyaset yapıp erkeği elde tutmak demişsin ya bu düşünce bana yanlış geliyor işte yani ben eşimi elimde tutmak için çaba sarf etmemeliyim karşılıklı olmalı bu şey gibi anlaşılıyor hani gidesi var da ben bunları yaptığım için gitmiyor. Bilmiyorum yine söylüyorum her bireyin bakışı ayrıdır bu konuya ben sadece kendi fikrimi beyan ediyorum kimseye de böyle böyle yapıyorsunuz bu yanlış diye itham etmiyorum tabi ki ama öyle ama böyle rabbim herkezin yuvasında mutluluğu daim etsin çoğalarak artsın inşallah
Aynn canım 👍çok pardon da eşim benimle sadece ilişkiye girmek için mi evlendi derim yani çünkü ilişkiye giremeyecek durumundaysam ve sırf bu yüzden beni aldatacaksa başka kadınlara gidecekse cehennemin dibine kadar yolu var yani . Aramızda sevgi kadir kıymet gerçek karı koca ilişkisi yoksa kendisi de olmasın daha iyi

Son düzenleme:

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Val
Düşük riski ilk dört ay çok önemli. Beşinci aya girdiysen ve doktor herhangi bir riskin olmadığını söylüyorsa normal hayatına dönebilir sin canım. Ama şöyle bişey var karnına sana ve bebeğine zarar verecek hareketlerden uzak dur . Araştır hamileler için doğru ilişki pozisyonları var deneyebilirsiniz o şekil.( Kusura bakmayın bunu yazmak zorundaydım) 😉👍. Bide esin seni seviyorsa bebeğini düşünüyorsa seni ne diye aldatsın ki düşünme bunları senin bebeğin için böyle davrandığını biliyor benim eşim risk olmamasına rağmen ilk dört ay kendisi istememişti. Sen böyle şeyler düşünerek üzme tatlı canını hamilesin fazla üzüntü streste düşük sebebi olabiliyor çoğu kez.

Aynn canım 👍çok pardon da eşim benimle sadece ilişkiye girmek için mi evlendi derim yani çünkü ilişkiye giremeyecek durumundaysam ve sırf bu yüzden beni aldatacaksa başka kadınlara gidecekse cehennemin dibine kadar yolu var yani . Aramızda sevgi kadir kıymet gerçek karı koca ilişkisi yoksa kendisi de olmasın daha iyi

Daha önce aldatmisligi var benimkinin arkadaslik uygulamalari var pis videolu sayfalar bakiyo biliyorum gidip iliski yasiyomus emin degilim ama yapmaz diyemiyorum iliski yok diye banada soguk uzak ama ben 3 ay dusuk riskiyle mahvoldum erkekler cok bencil ve bizim bebebgimiz 12 yil sonra oldu

Erkekler bizim gibi değiller benimde düşük tehlikem var doktor yasakladi ama bı şekilde kadınsın eşini rahatlatabilirsin aşırı kiskanc biriyim 32+6 günlüğüm eşimi bı şekilde tatmin ettim yeter boynuzlanmiyim 😉😂sende yapabilirsin ayıp değil
Isteniyoki öyle yani dese bende yardimcinolayim isterim ama o iliski olmuyo doye soguk ilgisiz davraniyo bende bu sebebe baglayip uzuluyorum aldatmasi dert degil aldatir bikiyorumda hamileyim bebegimi korumak isterken aldatilmak bukadar degrrsizlestirilmek uzer beni

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.