Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,007 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı
Bende belde uyuşturdular gerçek çok agri oluyo hemen deyil ama 1 sene sonra basliyo ve çok kötü bel fitigiyla aynı agri diye bilirim kendin bilirsin cnm ama tavsiye etmem

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı
Biraz ayakta durunca is yaparken felan agri oluyo bende yanisira migren yapti herkezde bir olmuyo demekki cnm bas agrisi bende kalici oldu

Aslisaremira

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben oldum ne ağrı ne sizi başı belim hiç ağrıması ve herseye tanıklık ettik her bünye bir değil bence bu fırsatı kacirmamalisin ilk cikisi ilk sana teması paha biçilemez

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Ben de senin gibi ilk doğumda tamamen uyusturulduydum ikincide belden aşağınin uyusturulacagini söylediklerinde çok korkmuştum ya ben çocuğu hemen gormesemde olur falan diye espriler yapıyordum 🙈🙈ama hiç korkma incecik bir iğne yapıyorlar ben doğum yapalı bugün 10 gün oldu ne baş ağrısı yaşadım nede bel ağrısı tabiki bunyeylede alakali olabilir sana tavsiyem sadece doğumdan çıkınca mutlaka sade Nescafe iç 2-3 bardak hem anesteziyi atıyorsun vücuttan hemde baş ağrısını engelliyor

...

Moderator
Mod
rank
Canım 6 gün önce spinal sezaryen oldum.Çok şükür baş veya bel ağrısı yaşamadım.Sezaryenden sonra bol su iç.Bana 3 litre iç dediler.Ben 4 litre içyim.Kahve ile bitter çikolata yedim.Birşey olmadı.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende bel fıtığımdan dolayı belden uyuşturuldum, çok şükür ağrım sızım olmadı. Hatta fıtık ağrısı bile kalmadı denecek kadar hafifledi. Çok nadir ağrıyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
3-4 gün sabahları baş bel agrım oldu zaten agrı kesici kullanıyorsun sonrasında hiç olmadı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kafam çok karışık hem korkuyorum hemde bebeğimi ilk gören olmayı çok istiyorum ilk ağlaması sıcaklığı çok guzel Bi duygu az kaldı 4 hafta kaldı zaman geçtikçe korkularım da artıyor rabbim yardım etsin inşallah hayırlısı
Canımsın benimde merak ettiğim bir konu doktorun la konuş istersen durumunu anlat o sana daha aydınlatıcı bilgiler verir benimde ilk dogum dediğin gibi oldu uyudum bebek doğmuş uyandirildim bebeği gördüm hiç birşey anlamadım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar