Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,030 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kafam çok karışık hem korkuyorum hemde bebeğimi ilk gören olmayı çok istiyorum ilk ağlaması sıcaklığı çok guzel Bi duygu az kaldı 4 hafta kaldı zaman geçtikçe korkularım da artıyor rabbim yardım etsin inşallah hayırlısı
Canim benim ben 3 tane çocuk getirdim hepsini de belden iğne ile getirdim ama yinede uykuya daldım bebeklerimi görmedim

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Şuqn hala bel ağrısı çekiyo musunuz yani hala etkisi varmı bu arada çok geçmiş olsun rabbim şifa versin
Evet malesef :( hatta ilk hamileligimde cok korkmustum kotu bir erkisi olurmu doye ama cok sukur dogumu etkileyen herhangi bir durum olmadi.. hamilelikde bilhassa agrisi dahada arttigi icin cok zorlanmistim.. ama vucut kisiden kisiye degisen birsey.. fikrimi sorarsan tavsiye etmem kesinlikle ama kendini en iyi sen bilirsin..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar