Kızlar sigara kullanan varmi aranizda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sigara kullanan varmi aranizda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,564 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sigara kullanan varmi aranizda
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sigara kullanan bir anne adayi olarak sormak istedim hamilelik oncesi 1 paketten fazla iciyordum fakat hamileligimi ogrendigim an 6-7 adete düşürdüm daha da azaltmak icin onerileriniz varmi?

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sigara kullanan bir anne adayi olarak sormak istedim hamilelik oncesi 1 paketten fazla iciyordum fakat hamileligimi ogrendigim an 6-7 adete düşürdüm daha da azaltmak icin onerileriniz varmi?
Kuzum bende hamilelik öncesi 1 pakete yakın içiyordum sonra hamile kaldım eşim izin vermedi kaçak Göçek arkadaş arasında 2 3 günde 1 belki 2 3 tane o da fırsatım olmuyor oğlum hemen babasına söylüyor diye belki eşim bişey demese bende çok, içerim ama bence bebeğini düşün kuzum fazla da içme

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende hamilelik öncesi 1 pakete yakın içiyordum sonra hamile kaldım eşim izin vermedi kaçak Göçek arkadaş arasında 2 3 günde 1 belki 2 3 tane o da fırsatım olmuyor oğlum hemen babasına söylüyor diye belki eşim bişey demese bende çok, içerim ama bence bebeğini düşün kuzum fazla da içme
Canim kendi icimde o kadar buyuk bir savas veriyorum ki icmicem diyorum dayaniyorum rn son iciyorum ve cok fazla vicdan azavbi cekiyorum bebegime zarar veriyorum diye.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim kendi icimde o kadar buyuk bir savas veriyorum ki icmicem diyorum dayaniyorum rn son iciyorum ve cok fazla vicdan azavbi cekiyorum bebegime zarar veriyorum diye.
Evet bende de o oluyor her gün içmiyorum ama içince de vicdan azabı oluyor 😥 keşke bırakabilsek bazıları yazıyor ya hamile kaldığımı öğrendim ağzıma sürmedim diye çok imreniyorum ama Nefis meselesi işte

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende bırakamamıştım gunde 3_5iciyordum taki hareketlerini hissedene kadarmış ,3 haftadir icmiyorum😊
Imsallah bende birakabilirim canim masallah sana gercekten özeniyorum keske birakabilsem diyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende de o oluyor her gün içmiyorum ama içince de vicdan azabı oluyor 😥 keşke bırakabilsek bazıları yazıyor ya hamile kaldığımı öğrendim ağzıma sürmedim diye çok imreniyorum ama Nefis meselesi işte
Aynen irade meselesi ama olmuyor yapamiyorum bir turlu

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
2 yıldan beri içiyordum oructa bir gün içtim başım döndü 2 günde içtim midem bulandı bıraktım meğer hamileymişim çok şükür ozaman dan beri icmiyorum

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Ya soylemeyin her içtiğimde bebeğe bi sey olucak diye korkuyorum.bende doktor cif aşagida duruyo.doctorum bilmiyo siqara icdiyyimi.qaliba cifin aşagida olmasi sigaradan dolayi

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İşte o dediklerinden birisi benim hamile kaldığımı öğrendiğim gibi bırakıyorum taaki bebeğimi sütten kesinceye kadar bebekle bi bağım kalmayınca gene başlıyorum🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar