Kızlar sigara kullanan varmi aranizda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sigara kullanan varmi aranizda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,558 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sigara kullanan varmi aranizda
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim kanamam olmuştu 8 haftalıkken okadar çok korktum bebeğime bişe olucak diye ozaman sigarayı braktım ..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sigara kullanan bir anne adayi olarak sormak istedim hamilelik oncesi 1 paketten fazla iciyordum fakat hamileligimi ogrendigim an 6-7 adete düşürdüm daha da azaltmak icin onerileriniz varmi?
Hamileliğimi öğrendikten sonra bi iki tane içtim sonrasında içmedim çok cnm isteyince eşimden rica ediyorum iki yudum alınca tiksiniyordum

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sigara kullanan bir anne adayi olarak sormak istedim hamilelik oncesi 1 paketten fazla iciyordum fakat hamileligimi ogrendigim an 6-7 adete düşürdüm daha da azaltmak icin onerileriniz varmi?
Ben kullanıyordum hamile olduğumu öğrendiğim an sigarayi gözümün önünden kaldırdım ve hep cereze odaklandım fıstık ceviz al onları ye sigarayı gozunun önünden kaldır şimdi kokusu bile midemi bulandiriyo benim o kadar ki tiksindim çok kolay oldu bırakmam dene pişman olmazsın cnm😊🙃

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hayir canim ben içmiyon azeri kadinlari siqara icmez🥰 o yuzden hic kulanmadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kadınlar nasəl sigara içiyor anlamiyorum 1 kere bile dilime sürmsmişim
Biz Azeriler icmiyoruz turk ve bawqa ölkelerde bunun sakincasi yok

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende gunde 1 pakete yakın iciyodum tamamen bırakamadım 4 yada 5 tane hala iciyorum gun icinde, her ictikten sonrada vicdan azabi bi tiksinti gelsede kurtulsam 😒

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanıyordum hamile olduğumu öğrendiğim an sigarayi gözümün önünden kaldırdım ve hep cereze odaklandım fıstık ceviz al onları ye sigarayı gozunun önünden kaldır şimdi kokusu bile midemi bulandiriyo benim o kadar ki tiksindim çok kolay oldu bırakmam dene pişman olmazsın cnm😊🙃
Imsallah bende birakabilirim canim denemedigim yol kalmadi Rabbim kullanan annelere biran once tiksinti versin insallah.

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ben ni paket içiyordum bazen de 1 güne 2. Paketi açtığım bile oluyordu 2 aylık olana kadar içtim ne azaltabildim ne bisey çocuğa zarar verdiğimi düşündüğümden kafamda bitirdim icmicem dedim almadım birdaha gerçekten beyinde bitirmek önemli canım bırakırsın inşallah dende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bırakamamıştım gunde 3_5iciyordum taki hareketlerini hissedene kadarmış ,3 haftadir icmiyorum😊
Ne güzel tebrikler

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Imsallah bende birakabilirim canim denemedigim yol kalmadi Rabbim kullanan annelere biran once tiksinti versin insallah.
Aminn🤲ben bı düşük te yaptığım için bu bebeğim riskliydi o yüzden kullanmaya cesaret edemedim sigarayı bırakmak için ilk önce kafanda bitirmem lezim di ve bitirdim kafana koyarsan yaparsın inşallah sende biraka bilirsin

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Aminn🤲ben bı düşük te yaptığım için bu bebeğim riskliydi o yüzden kullanmaya cesaret edemedim sigarayı bırakmak için ilk önce kafanda bitirmem lezim di ve bitirdim kafana koyarsan yaparsın inşallah sende biraka bilirsin
Merhaba sigaranın yarattığı boşluk yuzunden bırakamıyorum zararli oldugunu bile bile devamlı içme istegi ne yapmak lazım? siz neler yapiyosunuz ?düşünmemeye calisiyorum oyle bi an oluyoki elimde yine sigara o boşluģu nasıl kapatabilirim çok imreniyorum bırakanlara

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar