Kızlar sizce doğru mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle özgür tarafından oluşturulan Kızlar sizce doğru mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,622 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce doğru mu
Konbuyu başlatan Dicle özgür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bi yerde okudum dokuz ay boyunca kime baksan bebek ona benzer diye bende duvar kağıdıma tatlı bebek fotoğrafları koyuyorum sizce doğru mu bu yoksa hurafe mi
Bende evde eşimle tek yaşadığımız için ona sürekli bakıyordum oğlum tıpkı babasının kopyası gerçekten ♥️🥰 eşim bu duruma bayılıyor ona benzediği için çok mutlu 😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bi yerde okudum dokuz ay boyunca kime baksan bebek ona benzer diye bende duvar kağıdıma tatlı bebek fotoğrafları koyuyorum sizce doğru mu bu yoksa hurafe mi
Yani normalde bende duydum çok kişiden ama o biraz genlerle alakalı bence 😁😁 bazı bebekler uzakta görmediğin dedesine bile çekebilir yani 😁

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim ilk doğduğunda bana cok benzetiyorlar Di tabi buyudukce babasına benzedi büyük oğlumu kas saç aynı babası bitek cocuklarimin gözlerini benden almış keşke gözlerini babasından yalsalarmis eşim renkli gozlu😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar