Kızlar sizce hamileliğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sevgiii tarafından oluşturulan Kızlar sizce hamileliğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,996 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sizce hamileliğim
Konbuyu başlatan Sevgiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amine emine

Sevgiii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün betama baktirdim 24 cikti bu ayın 16-17 gibi adet tarihim beta değerim normal mi ?

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün betama baktirdim 24 cikti bu ayın 16-17 gibi adet tarihim beta değerim normal mi ?
Erken öğrenilen gebelikte beta düşük çıkabiliyor. 2 gün sonra tekrar kan ver canım ilk 3 gün 2 x sonra 3 x olarak artması lazım yani 2 gün sonra ölçtüğümde 100 veya üzeri çıkması lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erken öğrenilen gebelikte beta düşük çıkabiliyor. 2 gün sonra tekrar kan ver canım ilk 3 gün 2 x sonra 3 x olarak artması lazım yani 2 gün sonra ölçtüğümde 100 veya üzeri çıkması lazım
Böyle deyince benimde kafam karışıyor ben 6 hafta 2 günlük gebe iken betahcg >10.000 di sonra 8 hafta 2 günlük iken acilde yine ölçüm yapıldı yine >10.000 çıktı şükür şuan 13 hafta 3 günlük ama sıkıntılı bir durum mu bu yani doktora söylemelimiyim

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Böyle deyince benimde kafam karışıyor ben 6 hafta 2 günlük gebe iken betahcg >10.000 di sonra 8 hafta 2 günlük iken acilde yine ölçüm yapıldı yine >10.000 çıktı şükür şuan 13 hafta 3 günlük ama sıkıntılı bir durum mu bu yani doktora söylemelimiyim
Benimde 5bucuk haftalıkken 34binlerdeydi doktor bişey demedi demekki normal 12+3 üz bizde ama buradakilerin hep yüzlerde bende anlayamadım

Sevgiii

Kayıtlı Üye
rank
2 gün sonra tekrar ölçtür cnm 1.5 -2katı artmışsa sıkıntı yoktur
Canım 24 çıkmadan iki gün önce yaptırmıştım 4.17 çıkmıştı sonra 24 cikti şimdi Çarşamba gune randevu aldım kadın doğuma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun bişey deniyorsa normaldir

Filizzz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben doktora gittiğimde 18.07 çıkmıştı beta değerim 1 hafta sonra doktora gittiğimde gebeliğim mevcuttu rahim duvarım kalinlasmisti inşaallah hayırlısı olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar