Kızlar sizce spiral mi iğne mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan Kızlar sizce spiral mi iğne mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,647 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sizce spiral mi iğne mi
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazliim

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Ben spiral takmıştım 5 yıl bende kaldı hiç rahatsız olmadım sadece adet günlerin biraz uzuyor mesela ben 5 günde çıkıyordum spiral taktıktan sonra 9 günde çıkıyordum ilk bi kaç ay düzensiz oluyor yerleşen e kadar ondan sonra düzene giriyor hiç sıkıntı olmuyor zaten gereken şeyleri takan kişi sana anlatır sana ama sakın iğne kullanma pişman olursun çünkü kullananlar var burda onlar pişan
Salıya randevu aldım bende takturacam Allah nasip ederse peki sonraki aylarda kontrole falan gidiyor musunuz

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar, 2. bebeğime hamileyim doğumdan hemen sonra spiral taktırmayı düşünüyorum. Ama %100 koruma sağlıyor mu acaba 2 çocuktan fazla istemiyorum nasip gerçi ama en garantili yöntem ne ise onu uygulamak istiyorum. Doktora da danışacağım tabi ama bilen arkadaşların da fikrini almak isterim. Teşekkürler
Bence spiral taktır ben kullandım memnun kaldım

Ömür hira

Kayıtlı Üye
rank
Kararsız kaldım kızlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kararsız kaldım kızlar ya
Ben ikisinide kullandim canim ilkini kirkim cikinca igne vuruldum ve beni mahvetti hem kilo yapti hem adet duzensizligi yapti ya hep adet gordum ya hic gormedim bole lanet bisey gormedim sprali taktirdim koruma sagladigi soyleniyor bilmiyorum ikinciyi dusundugum zaman cikarttirmistim ilk takildiginda cok karin agrisi yapti sonra gecmisti

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kararsız kaldım kızlar ya
Igne insanın hormonlarını bozuyor ya sprial i öneririrm bende düşünüyorum ama.dikkatli olmak gerek ağır.is felan yapilmamais gerekiyor ondan sonra.adetlerde çok.kanama.oluyormus alanlardan duyduğum.kadariyla ama korunmak.sart mecbur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar