Kızlar sizce spiral mi iğne mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan Kızlar sizce spiral mi iğne mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,610 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sizce spiral mi iğne mi
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazliim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kendi kararın cnm Bn bu zamana kadar hiçbirini kullanmadım o yüzden bir fikrim yok

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kararın cnm Bn bu zamana kadar hiçbirini kullanmadım o yüzden bir fikrim yok
Kulaktan duyma laflar duydum cnm kimisi diyo sprey adeti düzene koyuyor iğne adetten kesiyo yalan mi gercek mi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çözüm arıyorum daha bulamadım :oops:
Ben salıya gününe randevu aldım kararsız kaldım ya ne yapıcam bilmiyorum

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kulaktan duyma laflar duydum cnm kimisi diyo sprey adeti düzene koyuyor iğne adetten kesiyo yalan mi gercek mi bilmiyorum

Ben salıya gününe randevu aldım kararsız kaldım ya ne yapıcam bilmiyorum
Valla ben galiba sipralden yanayım öyle yapacam

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesinlikle iğne vurunma kesinlikle ben vuruldum kaynanam evlendigim gün vurdurdu rahmimde kis çıktı çocuğum olmicakti birsuru ilaç kulandim da geçti ve aşırı adet düzensizliği yapıyor 3ay oldu doğum yapalı biraz zaman geçsin bende sprail taktircam kesinlikle iğne vurunma ve sinir de yapıyor o iğne ben hala çekiyorum 😔

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesinlikle iğne vurunma kesinlikle ben vuruldum kaynanam evlendigim gün vurdurdu rahmimde kis çıktı çocuğum olmicakti birsuru ilaç kulandim da geçti ve aşırı adet düzensizliği yapıyor 3ay oldu doğum yapalı biraz zaman geçsin bende sprail taktircam kesinlikle iğne vurunma ve sinir de yapıyor o iğne ben hala çekiyorum 😔

Bende doğum yapalı 11 ay oldu daha hic adet olmadım birinden duydum adetide düzene koyuyormuş sprey

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben spiral takmıştım 5 yıl bende kaldı hiç rahatsız olmadım sadece adet günlerin biraz uzuyor mesela ben 5 günde çıkıyordum spiral taktıktan sonra 9 günde çıkıyordum ilk bi kaç ay düzensiz oluyor yerleşen e kadar ondan sonra düzene giriyor hiç sıkıntı olmuyor zaten gereken şeyleri takan kişi sana anlatır sana ama sakın iğne kullanma pişman olursun çünkü kullananlar var burda onlar pişan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar