Kızlar size bir sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haziran Anneleri kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,071 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haziran Anneleri
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum olacak
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canlar benim burnumun içi çok kaşınıyor mahvediyor beni sürekli hapşırık tutuyor birde üç aylık bebeğim var oda bu aralar çok huzursuz çok ağlıyor fikirlerinize ihtiyacım var

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçenlerde alerji testine gittim birşey çıkmadı eğer tekrar olursa gel dedi canım yani hayvanim felan yok evde 🤷
Peki hangi testleri yaptılar benim kuzenim böyleydi şuanb8 yaşında teyzemin kızı. Çocuğun yüne, evdeki oluşan tozlara, dışarıda yeşillikte olab küçük böcekler var onlara alerjisi çıktı. Evi doktor güçlü bir elektrikli süpürgw ile süpürün demişti birde halı, battaniye gibi şeyleri çırpmadan temizleyin demişti

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Peki hangi testleri yaptılar benim kuzenim böyleydi şuanb8 yaşında teyzemin kızı. Çocuğun yüne, evdeki oluşan tozlara, dışarıda yeşillikte olab küçük böcekler var onlara alerjisi çıktı. Evi doktor güçlü bir elektrikli süpürgw ile süpürün demişti birde halı, battaniye gibi şeyleri çırpmadan temizleyin demişti
Hmm anladım cnm sanırım gıda testi yaptı ben şikayetlerim vardı onu söyledim koluma birşey ler yazdı derinin altına iğne batırır gibi bir sıvı verdi hemşire öyle yaptı yani neyle ilgili yaptığını söylemedi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hmm anladım cnm sanırım gıda testi yaptı ben şikayetlerim vardı onu söyledim koluma birşey ler yazdı derinin altına iğne batırır gibi bir sıvı verdi hemşire öyle yaptı yani neyle ilgili yaptığını söylemedi
Valla gıda testi yapmadı kuzum. Çocuktan kan aldı kan değerleri fırlamıştı resmen. Alerjisi olan her şey çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.