Sorum var Kızlar sizinle bir konuyu paylaşmak istiyorum bana fikir verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar sizinle bir konuyu paylaşmak istiyorum bana fikir verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizinle bir konuyu paylaşmak istiyorum bana fikir verir misiniz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir ara annemlere gittim canım eve geldiğim de çocuğum hastalandi acile flan gittik 3 gün hastande kaldık beni dövdü bana dedi sen annemlere gidiyorsun çocuğu hasta edip eve geliyosn neyse hastanede yattık 3 gün evde sinirini annesinden çıkarmış annesine şiddet uygulamış sonrada ablasına demiş karım cocuklari hasta ediyir onun yüzünden ben annemi dövdüm hastaneden gelsin ona gostercrm dedi ve beni dovdu neden yaptın dediğim de senin yüzünden ben annemi dövdüm sustum o zaman da
Allah yardımcın olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bir ara söyledi canım bana ne içtiğini ama bıraktığını söyledi ama inanmıyorum çünkü bir kere bağlanmış bırakabilir mi hayır bence bırakamaz çünkü bugün bak 1000 lira ile gitti bebek bezi almaya 400 tutmuş mesela bezler üstü yok sorduğum da lazımdi bana diyor bende sesimi cikaramadim ailesine söyledim annesine dedim hala kullanıyor diye yok diyor annesi kullanmıyor içmiyor diyor ama içiyor ben eşimi biliyorum yüz ifadesinden herşeyi anlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli her akşam aglayarak kafami yastığa koyuyorum dualar ediyorum ama yok huylu huyundan vazgeçmiyor
Bırakabilmesi zaman alır ama çevresinde pis arkadaşları varsa bu çok zor aklına girip sürekli aldırırlar içende sürekli çağırır gel beraber içelim diye önce çevreyi düzeltmeli sonra anca bırakabilir üzülme yaptığı şeyden bin pişman olacağı günler gelecek ama farkında değil

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun
Saol canım benim 🙏

Bırakabilmesi zaman alır ama çevresinde pis arkadaşları varsa bu çok zor aklına girip sürekli aldırırlar içende sürekli çağırır gel beraber içelim diye önce çevreyi düzeltmeli sonra anca bırakabilir üzülme yaptığı şeyden bin pişman olacağı günler gelecek ama farkında değil
Bebeğim mesela 5 gün içmediği oluyor ama o günler de sürekli ama sürekli uyku halinde yemek yer sürekli saat başı uyur sonra dışarı çıkıyor eve bir geliyor artık o gece sabaha kadar uyumuyor hiç bırakacagini zannetmiyorum çünkü herseyin farkında ama yine devam ediyor çocukların rizkini hep savuruyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Saol canım benim 🙏

Bebeğim mesela 5 gün içmediği oluyor ama o günler de sürekli ama sürekli uyku halinde yemek yer sürekli saat başı uyur sonra dışarı çıkıyor eve bir geliyor artık o gece sabaha kadar uyumuyor hiç bırakacagini zannetmiyorum çünkü herseyin farkında ama yine devam ediyor çocukların rizkini hep savuruyor
Rica ederim kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım benim 🙏

Aslında içtiği şey uyku yapıyor uyuyor içmediği zaman uyuyamıyor malesefki bunu en iyi ben biliyorum benim eşimde bi ara içti yalvar yakar zor bela bıraktırdım bi arkadaşı vardı hep onun yüzünden boşanma aşamasına geldik annemlere gittim bir daha içmicem dedi yeminler etti içersen seni ihbar ederim dedim o arkadaşı yakalandı zaten şuan cezaevinde sonra bıraktı 3 sene oluyor bol bol dua et ama kendini ona asla esir etme her dediğini yapma mecbur değilsin asla

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Aslında içtiği şey uyku yapıyor uyuyor içmediği zaman uyuyamıyor malesefki bunu en iyi ben biliyorum benim eşimde bi ara içti yalvar yakar zor bela bıraktırdım bi arkadaşı vardı hep onun yüzünden boşanma aşamasına geldik annemlere gittim bir daha içmicem dedi yeminler etti içersen seni ihbar ederim dedim o arkadaşı yakalandı zaten şuan cezaevinde sonra bıraktı 3 sene oluyor bol bol dua et ama kendini ona asla esir etme her dediğini yapma mecbur değilsin asla
Ama canim mesela bana bir ara icmiyorum artık bıraktım falan dedi ama inanmıyorum hala içiyor ama içtiği zaman gerçekten uyumuyor sabaha kadar içmediği zaman da sürekli uyuyor hatta diyor bana ne oldu böyle üstümde hep yorgunluk var diyor ictigi zaman da böyle enerjili oluyor kendinde oluyor iki gün neredeyse hatta uyumuyor bir arada bana demişti bunu icenler kimini ayakta tutuyor kimisini de uyutuyor diyordu ama kullanmıyorum artık diyor ama inanmıyorum çünkü kullanıyor bide canım yan etkileri nedir bunun peki biliyor musun

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 senedir evliyim ve kaçarak evlendik annem karşıydı evlilige daha zamanı değil demişti fakat ben dinlemeyip kaçarak evlilik yaptik eşimle fakat eşim başlarda güzeldi herşey maddi durumumuz olsun manevi olsun ikinci bebeğime hamile kaldım eşim çok bozuldu parası nesi varsa hepsini ne yaptı bilmiyorum elinde bişey kalmadı günlük işlere falan gidiyor öyle ama elindeki parayı bile tutamiyor evi gecindiremiyor madde kullandığını düşünüyorum çünkü calissada paranın yarısı kullandığı şeye gidiyor içtiği zamanlar uyumuyor ve cinselliğe daha istekli oluyor böyle ama mesela kullanmadigi zaman sürekli uyuyor yorgunluk oluyor ustunde hep içtiği zaman ise değişik oluyor kendinden başka kimseyi görmüyor bana ters davranıyor kendini odaya kapatıyor sürekli böyle ailesi onun için çok uzuluyor günlük işlere gidiyor diye ama kendisi yapıyor parayı napiyorsa artık elinde parayı tutamiyor içtiği şeye harcıyor zaten hemen yüzünden anlıyorum içtiğini falan ne yapicam bilmiyorum bir gün çok kötü patlicm ama ne zaman bilmiyorum annesi de diyor napim adam olmaz sesini cikartma diyor kendi annem de kalp hastalığı var ona da bu durumu yansitamiyorum doktor anneme sitres üzüntü yapmaman lazım diyor benim bu durumumuda bilse kötü olur diye annemgile de gitmek istemiyorum çocuklarım için susuyorum kendime bır kıyafet dahi alamiyorum ve çok özür dileyerek bişey daha söylemek istiyorum eşim sürekli vajina yolundan değilde diğer yoldan cinselligi tercih ediyor kabul etmediğim zamanda sen ne biçim bir kadınsın diyor bu zamana kadar ona korkumdan herşeye tamam deyip geçtim inanır mısınız herşeye tamam dedim yani evde bir süpürge bile çalıştıramam onun korkusundan acaba bişey der duyamam diye veya uyuduğu zaman aman uyanır bişey der diye korkudan calistiramadigm zamanlar bile oluyor kızlar evden dışarı çıkamıyorum hep evin içindeyim sürekli ne yapacağımı bilmiyorum eşim bile kendisi bana söyler bu zamana kadar ben sana ne dersem bagirsam kizssam dovsem sen hiç annennlere yansitmadin sesini cikarmdn bana diyor ama artık bir kere bana vursun susmicam artık çünku sürekli çocuklarım için susmaktan yoruldum içime atmaktan yoruldum kızlar sizce bu anlattıklarım hakkında ne dusunuyorsunuz kızlar ne yapıyım bilmiyorum artık eşim o içtiği şeyden uzak durmuyor asla akillanmiyor
Çeken bilir derler ama seni en az senin kadar anlıyoruz hepimiz kadınız ve hiçbir kadın böyle muameleyi haketmez başta kendin sonrada çocukların için bu adamdan kaçman kurtulman lazım annesine bile el kaldıracak kadar gözü dönmüşse sana çocuklarına neler yapar rabbim sana hayırlı kapı açsın bu adam ne düzelir nede tedavi olur ileride çocuklarına böyle içen baba mi örnek olacak önce kendin sonra çocukların için uzak dur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ama canim mesela bana bir ara icmiyorum artık bıraktım falan dedi ama inanmıyorum hala içiyor ama içtiği zaman gerçekten uyumuyor sabaha kadar içmediği zaman da sürekli uyuyor hatta diyor bana ne oldu böyle üstümde hep yorgunluk var diyor ictigi zaman da böyle enerjili oluyor kendinde oluyor iki gün neredeyse hatta uyumuyor bir arada bana demişti bunu icenler kimini ayakta tutuyor kimisini de uyutuyor diyordu ama kullanmıyorum artık diyor ama inanmıyorum çünkü kullanıyor bide canım yan etkileri nedir bunun peki biliyor musun
İçmediği zaman sinirli olur uzaklaşır senden ama içtiği zaman her istediğini yapar cinsel istek artar içtiği maddeye göre değişiyor ama geneli böyle hayattan bıkmış gibi hisseder ilk zamanlar belli etmesede sonrası çalışmakta bile zorlanır evde sadece yatmak ister biran önce bırakması lazım içtiği zaman eşinde tuhaflık hissedersin zaten uykulu hali göz kızarması gülme krizleri veya ağlama krizi birde ateşlenmiş gibi vücut sıcaklığı ćok yüksek oluyor tedirginlik panik halleri oluyor böyle olunca bilki ićmiş

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Söylenecek birsey yok kuzum rabbim yardimcin olsun eşinin tedaviye ihtiyacı var ruh olrak
Aynen öyle canım benim çok saol Allah razı olsun

Çeken bilir derler ama seni en az senin kadar anlıyoruz hepimiz kadınız ve hiçbir kadın böyle muameleyi haketmez başta kendin sonrada çocukların için bu adamdan kaçman kurtulman lazım annesine bile el kaldıracak kadar gözü dönmüşse sana çocuklarına neler yapar rabbim sana hayırlı kapı açsın bu adam ne düzelir nede tedavi olur ileride çocuklarına böyle içen baba mi örnek olacak önce kendin sonra çocukların için uzak dur
İşte bende aynı senin gibi düşünüyorum canım benim işte bir yandan korkuyorum şimdi kalkip çekip gitsem gittiğim yere de gelir rezillik yaratır çünkü bu böyle bir adam ondan korkuyorum çocuklarım da etkilenir psikolojileri bozulur diye sesimi bile çıkartmıyorum artık

İçmediği zaman sinirli olur uzaklaşır senden ama içtiği zaman her istediğini yapar cinsel istek artar içtiği maddeye göre değişiyor ama geneli böyle hayattan bıkmış gibi hisseder ilk zamanlar belli etmesede sonrası çalışmakta bile zorlanır evde sadece yatmak ister biran önce bırakması lazım içtiği zaman eşinde tuhaflık hissedersin zaten uykulu hali göz kızarması gülme krizleri veya ağlama krizi birde ateşlenmiş gibi vücut sıcaklığı ćok yüksek oluyor tedirginlik panik halleri oluyor böyle olunca bilki ićmiş
Evet canım dedigin şekilde cinsellik artıyor gözleri kızarıyor calismak bile zor geliyor dediklerinin hepsi var eşimin üstünde annesi bir ara gel hastaneye gidelim tedavi ol dediği zaman resmen delirmisti annesi bana sesini çıkarma kızım diyor bırak ne yapıyorsa yapsın diyor ama nereye kadar tükendim artık yani bu durumdan böyle devam ederse zaten biliyorum bırakamaz bu içtiği illeti sonumuz her ikimiz içinde ayrılık olcak ne kadar da kabullenmek istemesede böyle olucak çünkü çevresindeki insanlar bitmez

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.