Sorum var Kizlar sizinle dertleşmek istiyorum...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar sizinle dertleşmek istiyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,071 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sizinle dertleşmek istiyorum...
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Amin amin amin inşallah canim benim her zaman bu dua ile uyuyorum
Cnm hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım seninle cnm inşallah inşallah inşallah bir an önce rahata kavuşur rahat bir nefes alırsın cnm......😓🤲

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha önce bir post açmıştım eşim ile alakalı eşimin madde kullanması ile alakaliydi ve artı idaada oynuyor parayı orda sürekli kaybediyor dün gorumcemden para istemiş idda oynamak için görümcem vermemiş ve görümcem bana kızdı dedi sen kocana neden laf soylemiyosun bazı kadınlar var kocasını avucunun içine almışlar sen neden böylesin sen pisiriksin yani dedi kızdı bana annenin evine git doverse git yani dedi bende gidemem dedm nasıl gidiyim kizlar annem kalp hastası en ufak uzuntude doktor felç veya kalp krizi geçirebilirsin dedi bundan 1 ay önce annem nefessiz kaldi resmen ölüyodu doktorlar annem ayakta kalman bile mucize dediler şu an bunlari ağlayarak yazıyorum bende annemin evine gitsem eşim rahat vermez ki orda da bir olay çıkarır peki annem benim yüzümden ya bişey olsa kadına ondan korkuyorum annemin sebebi ben olmak istemiyorum çok korkuyorum gorumcemede bunu söyledim çok korkuyorum dedim annem bu haldeyken babam da yurt dışında 2 ay sonra gelicek ben nasıl annemin evine giderim ki dedim eşim hala kullanmaya devam ediyor artık ne içiyorsa para dayanmıyor ve cinsellik isteği artıyor sabahlara kadar uyumuyor ve benden çok özür dileyerek söylüyorum arkadan yapmayı istiyor ben hayır diyorum ve her gün cinsellik istiyor her gun de cinsellik olurmu ya iki çocuğum var biri 2 yaşında diğeri 4 aylık haliyle uyumuyor gazı var gündüz uykusu hiç yok gece de sürekli uyanıyor bebekle mi ugrasayim esimlemi kafayı yicem görümcem de kötülüğün için demiyor haklı çok haklı ama kaynanam diyor sesini cikartma ne yaparsa yapsın diyor kaynım da zaten eşime sinirli konuşmuyorlar hep bana soruyor uyuyormu geceleri diye yok uyumuyor diyorum kaynanam da diyor sen bişey dersen o seni evin içinde boğar bişey yapar sana kaynım da bu sefer onu öldürür yani cocuklarim için susuyorum ama babamı bekliyorum babam şu an evde olmadığı için cesaret edip babamın evine gidemiyorum en azından babam olsa eşim babamdan korkkar gelmez arkamdan her gece ağlayarak uyuyorum sırf cocuklrim için kızlar ne yapicagimi bilemiyorum
Görümcen sana diyeceği kadar kendi konuşsun çok biliyor o kocan avucunun içinde olsaydı o zamanda bı güzel kocani doldururdu sen baban gelene kadar sabret canm babanla otur konuş herşeyi anlat baba evine dönmeden de uzaklaştırma kararı aldir sana yaklasamasin geldiği zaman acıma bişey yapar Allah korusun hemen kadesten polisi çağır anında geliyorlar rabbim yardımcın olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canm vallah hiç sesimi çıkarmıyorum ne dese tamam deyip geçiyorum görür zaten dünya kaç bucak dünya tek onda dönmüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir ara canım annesi teklif etti annesine bağırdı yani hiç yanaşmaz konusunu dahi atsam biliyorum üstüme gelir bişey diyemiyorum çevresini bırakmıyor çevresindekiler de içen insanlar hep

Bir ara canım annesi teklif etti annesine bağırdı yani hiç yanaşmaz konusunu dahi atsam biliyorum üstüme gelir bişey diyemiyorum çevresini bırakmıyor çevresindekiler de içen insanlar hep
Allah razı olsun canım

Allah razı olsun canım benim kaynanam da onan korkuyor annesine el kaldırmış bir insan kendisi hiç tedavi olur mu konusu açılsa benim adımı çıkarıyorsunuz kullanmıyorum diyor kullandığını bizzaat biliyorum his ediyorum goruyorum bazı şeyleri

Allah razı olsun canım benim kaynanam da onan korkuyor annesine el kaldırmış bir insan kendisi hiç tedavi olur mu konusu açılsa benim adımı çıkarıyorsunuz kullanmıyorum diyor kullandığını bizzaat biliyorum his ediyorum goruyorum bazı şeyleri
Allah razı olsun canım benim düşünmen bile yeter benim için Allah'ıma sığınıyorum sadece başka da bişey yapamıyorum babam gelsin zaten düzelmezsse babamın evine gidicem ne olursa da olsun yanj
Rabbim ahınızı yerde bırakmaz merak etme canım benim sana yaşattıklarını yaşar 🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ne yapacaksın peki sana ve çocuklarına yazık böyle hayat zor olur Allah yardımcın olsun inşallah canım benim dualarım seninle Allah eşine akıl fikir versin
Yok canm vallah hiç sesimi çıkarmıyorum ne dese tamam deyip geçiyorum görür zaten dünya kaç bucak dünya tek onda dönmüyor

Allah razı olsun canım

Allah razı olsun canım benim düşünmen bile yeter benim için Allah'ıma sığınıyorum sadece başka da bişey yapamıyorum babam gelsin zaten düzelmezsse babamın evine gidicem ne olursa da olsun yanj

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Görümcen sana diyeceği kadar kendi konuşsun çok biliyor o kocan avucunun içinde olsaydı o zamanda bı güzel kocani doldururdu sen baban gelene kadar sabret canm babanla otur konuş herşeyi anlat baba evine dönmeden de uzaklaştırma kararı aldir sana yaklasamasin geldiği zaman acıma bişey yapar Allah korusun hemen kadesten polisi çağır anında geliyorlar rabbim yardımcın olsun
Allah razı olsun canım benim görümcem de çok konuştu ama yok yine aynı evet dediğin gibi avucumun içinde olsaydı bu sefer doldururdu eşimi sabrediyorum babamin gelmesini bekliyorum bakalım inşallah ya bırakıcak o illeti ya da bosanicaz

Cnm hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım seninle cnm inşallah inşallah inşallah bir an önce rahata kavuşur rahat bir nefes alırsın cnm......😓🤲
Allah razı olsun senden canım benim dediğin gibi inşallah benim de huzurum olur

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım benim görümcem de çok konuştu ama yok yine aynı evet dediğin gibi avucumun içinde olsaydı bu sefer doldururdu eşimi sabrediyorum babamin gelmesini bekliyorum bakalım inşallah ya bırakıcak o illeti ya da bosanicaz
Kuzum herşey insalaah güzel olur ama malesefki bir insnai değiştiremiyoruz ama kesinlikle ailenle konuş

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapacaksın peki sana ve çocuklarına yazık böyle hayat zor olur Allah yardımcın olsun inşallah canım benim dualarım seninle Allah eşine akıl fikir versin
Vallahi çocuklarıma çok üzülüyorum onlar için susuyordm ama bu şekilde onlara da zarar veriyorum en iyisi ya boşanmak ya da o illeti bırakana kadar babamın evinde olmak

Kuzum herşey insalaah güzel olur ama malesefki bir insnai değiştiremiyoruz ama kesinlikle ailenle konuş
Aynen öyle doğru diyosun canım bir insanı değiştiremiyoruz Allah'ıma sığınıyorum elbet bir kapi da açar bana

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vallahi çocuklarıma çok üzülüyorum onlar için susuyordm ama bu şekilde onlara da zarar veriyorum en iyisi ya boşanmak ya da o illeti bırakana kadar babamın evinde olmak

Aynen öyle doğru diyosun canım bir insanı değiştiremiyoruz Allah'ıma sığınıyorum elbet bir kapi da açar bana
Dualrım Seninle Canım ❤️

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim ahınızı yerde bırakmaz merak etme canım benim sana yaşattıklarını yaşar 🙏🏻
Aynen öyle Allah'ım görüyor herşeyi babam gelsin tek sığınacagim kişi o Ben kaçarak evlilik yaptım arkamda durdu düğünüme geldi herkesi susturdu bunda da Arkamda durur

Dualrım Seninle Canım ❤️
Allah razı olsun canım benim ♥️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.