Sorum var Kizlar sizlere sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar sizlere sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sizlere sorum olucak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım kırkım çıktıktan sonra cinsel ilişki olur deme çok korku var içimde dikişlerde bir problem olur mu sizce ondan korkuyorum özel bölgenin dışın da sanki daha dikiş var gibi bişey olur mu sizce ilişki sırasında yorumlarınızı bekliyorum kizlar

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım kırkım çıktıktan sonra cinsel ilişki olur deme çok korku var içimde dikişlerde bir problem olur mu sizce ondan korkuyorum özel bölgenin dışın da sanki daha dikiş var gibi bişey olur mu sizce ilişki sırasında yorumlarınızı bekliyorum kizlar
Dikislerine dikkat et bir süreline ilişkiye girme dikislerin gidene kadar girme ilişkiye

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Dikişler patlar mı sizce ondan korkuyorum iç dikişler normalde hemen iyilesiyormus diyorlar ama
Belli bir süre sonra zaten dikişler kendisinden çıkıyor dış dikişler iyileşince kendisi çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dikişler patlar mı sizce ondan korkuyorum iç dikişler normalde hemen iyilesiyormus diyorlar ama
İlişkiye girme ne olur olmaz

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben dikislerimin iyilestigini düşünüp ilişkiye girmiştim taharet falan yaparken elime hiç bisekilde ip falan vesaire gelmiyordu ilişki esnasında dikisim kopmuş bayağı bı kanamisti çok afedersiniz oram hafif yırtık hatta ikinci doğumumda doktor dikiş ipinimi çektin demişti dikişli dikişli ilişkiye girdim diyemedim😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm ben dikislerimin iyilestigini düşünüp ilişkiye girmiştim taharet falan yaparken elime hiç bisekilde ip falan vesaire gelmiyordu ilişki esnasında dikisim kopmuş bayağı bı kanamisti çok afedersiniz oram hafif yırtık hatta ikinci doğumumda doktor dikiş ipinimi çektin demişti dikişli dikişli ilişkiye girdim diyemedim😂😂
Kesinlikle duzelmeden isliskiye girme onun ağrısını çok çektim özellikle idrar yaparken çünkü sürekli kuru biraksanda bı şekilde islaniyo nekadar dikkat etsende çabucak duzelmiyo yani

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben baya baya korktuğum için üçüncü aydan sonra olmuştu ilişki hem çok korkuyordum hemde tiksiniyordum kendimden o yüzden biraz zaman istedim eşim tamam diyordu ama sürekli morali bozuktu öyle böyle geçiştirdik salakonun filmindeki gibi Perşembe perişan cuma hayırlı gün deyip üçüncü aya kadar dayandı adam🤣🤣🤣

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ben baya baya korktuğum için üçüncü aydan sonra olmuştu ilişki hem çok korkuyordum hemde tiksiniyordum kendimden o yüzden biraz zaman istedim eşim tamam diyordu ama sürekli morali bozuktu öyle böyle geçiştirdik salakonun filmindeki gibi Perşembe perişan cuma hayırlı gün deyip üçüncü aya kadar dayandı adam🤣🤣🤣
Allah iyi sabir versin ablam eşine 🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.