Sorum var Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,168 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son 6 gün sancı yok bnde napacam :)
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Sorum yukarda kızlar son 6 gün Mayıs 15 tam 40 hafta oluyor günüm geçip doğum yapmadım nasıl yol izleniyor kızlar diğer hamileliklerimde sancimla gittim
Yaptırırlar sen yapamazsan da canım merak etme verirler sunu sancıyı altan muane ederler açılma saglarlar baktılar sabah kadar açılma yok sezeryan alırlar oldu bitri maşallah doğurdun bile bak 😁😁😁😁

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırırlar sen yapamazsan da canım merak etme verirler sunu sancıyı altan muane ederler açılma saglarlar baktılar sabah kadar açılma yok sezeryan alırlar oldu bitri maşallah doğurdun bile bak 😁😁😁😁
Doğurdum şükür abla 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün normal mi sezeryanmı
Norml abla çok sagol

Ay maşallah darısı bize 🥰
Amin.

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Canim kac haftalik dogurdun
39

Allah analı babalı büyütsün inşallah ömrü bereketli uzun hayırlı olsun çok sevindim kzuum sağlıkla büyüt inşallah
Çok sağolun Allah razı olsun

Allah analı babalı büyütsün inşallah ömrü bereketli uzun hayırlı olsun çok sevindim kzuum sağlıkla büyüt inşallah
Çok sağolun Allah razı olsun
Sagolun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar