Kizlar sorum olucak 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar sorum olucak 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,730 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum olucak 🤔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben yeni doğum yaptım eşim süt parasını aldı 230tl doğum parası için başvuru mu yapmam gerekiyor ben bilmiyorumda bide ben tekmi alocam yoksa esimdemo alıyor bana bı söyleyin kizlar bilen varsa😊😊
Sit parasini nerden aldi cnm dogum belgelerini nufus mudurlugune goturuyosun orda zaten seni yonlendiriyolar benim kini hep esim basvuru yapti parayi qliken ptt den seni istiyolar sadece babaya 150 tl anneye ilk cocuk icin 300 ikinci icin 400 3 ce sonrasi icin 600 veriyolar

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Sit parasini nerden aldi cnm dogum belgelerini nufus mudurlugune goturuyosun orda zaten seni yonlendiriyolar benim kini hep esim basvuru yapti parayi qliken ptt den seni istiyolar sadece babaya 150 tl anneye ilk cocuk icin 300 ikinci icin 400 3 ce sonrasi icin 600 veriyolar
Şimdi nüfus müdürlüğune eşim gidip başvuru yapsa olurmu kimliğimi bide doğum belgesini versem o başvuru yapsa sıkıntı olurmu

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi nüfus müdürlüğune eşim gidip başvuru yapsa olurmu kimliğimi bide doğum belgesini versem o başvuru yapsa sıkıntı olurmu
Yok cnm sorun olmaz basvuru yaparken sana gerek olmuyo benim esim yapti 2 dogum başvurumu esin yapsin sana gerek yok 1 ay sonra ptt ye para yatiyo zaten ozaman isterler seni parayi cekerken

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm sorun olmaz basvuru yaparken sana gerek olmuyo benim esim yapti 2 dogum başvurumu esin yapsin sana gerek yok 1 ay sonra ptt ye para yatiyo zaten ozaman isterler seni parayi cekerken
Bunu öğrenmem iyi oldu cunki küçük bebeğim olduğu için ağlıyor sürekli onu götüremem eşim pazartesi günü gitsin başvuru yapsin

Tüm sayfalar yüklendi.