Sorum var Kizlar sorum var bakarmisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar sorum var bakarmisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var bakarmisiniz?
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354
Arkadaşlar ben tam 10 haftalık hamileyim ama bir türlü yan yada sırt üstü yatamiyorim alistigim için yüz üstü yatıyorum yan yatsamda uyandigim da yüz üstü kalkıyorum bir zararı.olurmu aceba korkuyorum da .
Merak etme canım zaten zamanla artık yatamayackasın bende öyleydim hiç yatamazdım ama 4.atdan sonra dikkat et

Ö

Özgel

Guest
Arkadaşlar ben tam 10 haftalık hamileyim ama bir türlü yan yada sırt üstü yatamiyorim alistigim için yüz üstü yatıyorum yan yatsamda uyandigim da yüz üstü kalkıyorum bir zararı.olurmu aceba korkuyorum da .
bacağının arasına ve göğsunun önüne yastık al bende öyleydim yastıklarka anca yatabiliyorum karnımı koruyarak

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm 23 haftalik hemileyim bende ayni senin durumundaydim karnin cikdikca yan usdu yatmayi alişacaksin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk ezilir arkana yastik koy öyle yat bende çok deli yatarım ama yüz üstü yatmamak için arkama hep yastık koyup öyle yan yatarım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebeğe bir şey olur diye korkma 20. Haftaya kadar bir sorun olmaz hatta doğuma kadar yatsan da bebeğe sorun olmaz zaten kese bebeği her şeyden koruyor endişe etme zamanla hatta 15. Haftadan sonra filan artık yüz üstü yatmamaya kendin başlayacaksın rahat edemeyecksin şimdi ben doktoruma dediğimde 20. Haftaya kadar yat sonra zaten rahatsız olup yatmayacaksın keyfine bak demişti öylede oldu endişe etme yani 8 haftalık gebeyim şuan da yüz üstü yatıyorum ilk gebeliğimde çok rahatsız olurdum şuan bunda öyle değilim 😂😂bakalım nereye kadar yatabileceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek ezilir diye bir şey yok bebek anne yü üstü yatınca ezilmez bebek hiç bir türlü ezilmez..
Çocuk ezilir arkana yastik koy öyle yat bende çok deli yatarım ama yüz üstü yatmamak için arkama hep yastık koyup öyle yan yatarı

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe bir şey olur diye korkma 20. Haftaya kadar bir sorun olmaz hatta doğuma kadar yatsan da bebeğe sorun olmaz zaten kese bebeği her şeyden koruyor endişe etme zamanla hatta 15. Haftadan sonra filan artık yüz üstü yatmamaya kendin başlayacaksın rahat edemeyecksin şimdi ben doktoruma dediğimde 20. Haftaya kadar yat sonra zaten rahatsız olup yatmayacaksın keyfine bak demişti öylede oldu endişe etme yani 8 haftalık gebeyim şuan da yüz üstü yatıyorum ilk gebeliğimde çok rahatsız olurdum şuan bunda öyle değilim 😂😂bakalım nereye kadar yatabileceğim

Bebek ezilir diye bir şey yok bebek anne yü üstü yatınca ezilmez bebek hiç bir türlü ezilmez..
Keseye ne kadar çok güveniyorsunuz ya çoğu dusukler agir kaldırırken bile risk taşıyor ağrı kaldırmakla üstüne yatmak aynı şey öyle olsaydı eyer ağır kaldıran bir gebe kadin hiç bir zaman düşük yapmazdı. Ben daha cocuma zarar gelmesin diye yastık bile koyan bir insanım soruyorki öyle demeki endişe ediyor

Ve üstelik gebelik sonuna kadar da yüz üstü yatılmaz gebelik 6.ayina kadar yüz üstü yatılmalıdır .

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Uzun süreli yatmadığın sürece problem olmaz ama yüz üstü yatmak kan dolaşımı açısından sağlıklı değil ağrıların bebeğin kendine yer yapıyor olabilir zamanla düzelecek

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Uzun süreli yatmadığın sürece problem olmaz ama yüz üstü yatmak kan dolaşımı açısından sağlıklı değil ağrıların bebeğin kendine yer yapıyor olabilir zamanla düzelecek
Ablam vallaha bazı insanlar gebelik sonuna kadar yatabilirsin diyor ben birsey diyincede bana yanlış yönlendirme diyorlar gebelik 6 ayına kadar yatilabiliyormus

Tüm sayfalar yüklendi.