Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,062 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bebeklere 2 aylık iken yapılan verem aşısı (BCG) her bebekte aynı etkiyi mi yaratır yani illa ateş ve huzursuzluk olmak zorunda mı.. birde bu aşı yeri ne zaman kabuk bağlar annişler
Aşkım kardeşim yaptırdı ağlıyordu çok huzursuzdu ama herkezde ayni degilfir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aşkım sürekli huzursuzdu agliyordu atesi yoktu bende ağladım o ağlayınca 🥺🥺🥺🥺
Yaa kurban olurum ben ona kayrw daha verem aşısı 5 gün önce vuruldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef cnm atlasta 2 aylik asisinda ates huysuzluk yasadi 2 gün ve aşi yeri 9 ayi biticek yeni kabuk bagladi diyebilirim
Peki bizim ebe 8 hafta içinde kabuk bağlaması lazım dedi o kadar uzun sürüyor mu cidden 🤦🏻‍♀️. Kayrq daha 5 gün önce vuruldu veremi mecbur. Ateşi çıkmadı acaba aşı olmadı mı vs diye şüphelendim de 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeklere 2 aylık iken yapılan verem aşısı (BCG) her bebekte aynı etkiyi mi yaratır yani illa ateş ve huzursuzluk olmak zorunda mı.. birde bu aşı yeri ne zaman kabuk bağlar annişler
Kuzum her bebekte aynı etkileri göstermiyor çünkü benim kızımda 2 aylık asida hiçbir belirti olmamisti asi yeri de çok geç iyileşiyor maalesef kuzum benim kızımın 9. aya kadar sürekli iltihap aktı sürekli yara idi elbiselerine yapışiyordu hep 9. Aydan kurudu şimdi çok şükür iyi ama izi hep kalıyor çünkü hepimizin kolunda o iz var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum her bebekte aynı etkileri göstermiyor çünkü benim kızımda 2 aylık asida hiçbir belirti olmamisti asi yeri de çok geç iyileşiyor maalesef kuzum benim kızımın 9. aya kadar sürekli iltihap aktı sürekli yara idi elbiselerine yapışiyordu hep 9. Aydan kurudu şimdi çok şükür iyi ama izi hep kalıyor çünkü hepimizin kolunda o iz var
Anladım balım peki öyle sarı akıntı vs olunca ebe getir demedi mi bizim ebe getir dedi sadece 8 hafta boyunca asla kese yapma koluna dedi 🤦🏻‍♀️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklarıma şurup verip öyle götürürüm aşıya az birşey ateş ve huzursuzluk oldu ve kabuk bağlaması baya uzun sürüyor kabuk bağlarken birazcık kolu şişiyor ama sonradan düzeliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben çocuklarıma şurup verip öyle götürürüm aşıya az birşey ateş ve huzursuzluk oldu ve kabuk bağlaması baya uzun sürüyor kabuk bağlarken birazcık kolu şişiyor ama sonradan düzeliyor
Anladım balım o gün bende vermiştim ama Kayra'nın midesi ilaçı kabul etmedi hala etmiyor anlamıyorum önceden ilacı içerdi geri getirmezdi şimdi bir de bu başladı ilacı verir vermez ağız dolusu kusuyor oğlum ondan veremedim o gün ama ateşi de çıkmadı Allah'tan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar