Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,072 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Size bir sorum olacak Ben 10 haftalık hamileyim hamileliğimin en başından beri idrarımda enfeksiyon var Bir türlü geçmedi çok bulantım var bu yüzden hiçbir şekilde sıvı su alamıyorum idrarda enfeksiyon olunca düşük oluyormuş doğru mu bunu yaşayan var mı Yardımcı olabilir misiniz
Benim ilk gebeligimde idrar yollarında enfeksiyon vardı ama enfeksiyon olunca düşük olma durumu yok doğum yaptığımda kızımda da idrar yollarında enfeksiyon vardı hastanede yatmıştı doğar doğmaz çok üzülmüştüm

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Dedim ama sizin birde Bulantiniz varmış.😳
Evet canım ya bırak maydonoz suyunu normal suyu bile icemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk gebeligimde idrar yollarında enfeksiyon vardı ama enfeksiyon olunca düşük olma durumu yok doğum yaptığımda kızımda da idrar yollarında enfeksiyon vardı hastanede yatmıştı doğar doğmaz çok üzülmüştüm
Ben daha 10 haftaligim yani doğuma kadar gecsede bebeğe geciyomu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben daha 10 haftaligim yani doğuma kadar gecsede bebeğe geciyomu

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Size bir sorum olacak Ben 10 haftalık hamileyim hamileliğimin en başından beri idrarımda enfeksiyon var Bir türlü geçmedi çok bulantım var bu yüzden hiçbir şekilde sıvı su alamıyorum idrarda enfeksiyon olunca düşük oluyormuş doğru mu bunu yaşayan var mı Yardımcı olabilir misiniz
Benimde vardı enfeksiyonum canm erken doğum riskim vardı 37.4 de doğdum

Tüm sayfalar yüklendi.