Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,031 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Size bir sorum olacak Ben 10 haftalık hamileyim hamileliğimin en başından beri idrarımda enfeksiyon var Bir türlü geçmedi çok bulantım var bu yüzden hiçbir şekilde sıvı su alamıyorum idrarda enfeksiyon olunca düşük oluyormuş doğru mu bunu yaşayan var mı Yardımcı olabilir misiniz
Gerekirse abur cbur ye cocgu ac brakma cnm ..benmde oyleydi ama dusuk riskim ck skr olmadi ilk aylarda bsi yiyemiordum kusuyrdm abur cbrla 4 ay idsre ettim kndmi tuzlu seyler falan yedm cocgm bir hafta gerideydi gelsmi yedm kustum yedim kustum hep zorladm mecbrdm zorla diroum bliroum zor drm ama yapck bsi yk ..

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gerekirse abur cbur ye cocgu ac brakma cnm ..benmde oyleydi ama dusuk riskim ck skr olmadi ilk aylarda bsi yiyemiordum kusuyrdm abur cbrla 4 ay idsre ettim kndmi tuzlu seyler falan yedm cocgm bir hafta gerideydi gelsmi yedm kustum yedim kustum hep zorladm mecbrdm zorla diroum bliroum zor drm ama yapck bsi yk ..
Bende yiyip kusuyorum nolacaksa. Şuan bu sıkıntı varmı bebekte kusma yüzünden

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Size bir sorum olacak Ben 10 haftalık hamileyim hamileliğimin en başından beri idrarımda enfeksiyon var Bir türlü geçmedi çok bulantım var bu yüzden hiçbir şekilde sıvı su alamıyorum idrarda enfeksiyon olunca düşük oluyormuş doğru mu bunu yaşayan var mı Yardımcı olabilir misiniz
Cok gecmıs olsun canım bende suan 29 haftalık hamıleyım bende de enfeksıyon var ilaç kullanıyorum ve mutlaka bi şekilde bol bol su içmelisin en azından içmeye çalış benim nu ikinci ilaç kullanısım ve ilaçlar bile fayda etmiyor malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar