Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza kılıç

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 16 haftalık hamileyim bi kaç haftadır başımdaki ağrı hiç geçmiyorum aşırı bi ağrı var başımda súrekli parol içip ayağa kalkıyorum böyle baş ağrısı çeken varmî normalmi acaba Bide ilk gebeliğim hiç hareket falan yok

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 16 haftalık hamileyim bi kaç haftadır başımdaki ağrı hiç geçmiyorum aşırı bi ağrı var başımda súrekli parol içip ayağa kalkıyorum böyle baş ağrısı çeken varmî normalmi acaba Bide ilk gebeliğim hiç hareket falan yok
Bnde çok çektim baş ağrısı 4 ay bitince baş ağrısı geçiyor merak etme bide ilk gebeliğinse anca 20 haftlik falan hissedersin cnm

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde o hafta da baş ağrım çoktu hiç ilaç kullanmadım içince insan sürekli ilaç içmek istiyo bünye alışıyo ilk gebelikte geç hissedersin bebeğin hareketlerini ben 19 veya 20 haftada hissetmiştim şimdi ikinci gebeliğim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlaç elinden geldikçe fazla kullanmamaya çalış canım her gün her gün içmek bilemedim. Karanlık sessiz bi odaya geçip uzansan biraz faydası olabilir belki gündüz de yine sessiz bi odada göz bandı vs kullanarak uzan dinlen iyi gelir normalde o inşallah sana da iyi gelir gebelikte başlarda olabiliyor bi an önce geçer umarım geçmiş olsun. İlk gebelikte hareketlerini 20 21 haftalarda hissetmeye başlarsın canım oda normal korkma erken daha ☺️

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Başınız agridifinda tansiyonunuzu ölçun muhakkak, gebelik tansiyonu başlangıcı olabilir. Şekeriniz de düşüyor ya da yükseliyor olabilir, birsuru sebebi var. Kendinizi iyi takip edin, kontrole gittiginizde de muhakkak hekiminize durumu söyleyin. Geçmiş olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar