Sorum var Kizlar soruma bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar soruma bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 573 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar soruma bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar slm benim oglum ayin 30 da 4 ayina giricek meme emiyoduk ama 3 ayina girmeden reddetti emmiyo memeyi mama yiyo sma aldim begenmedi mamayi aptamil kullaniyoruz ama 4 ölçek yapiyorum mama 4 ölçek gösteriyo ama benim oglan 2 ölçegini yada 3 ölçegini anca iciyo acaba neden öyle yapiyodur yine mamayimi begenmiyodur sizce kizlar yada kaç saat arayla vermem gerekir mamayi ben 2.bucuk saat arayla veriyorum mamayi ama tam çekmiyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar slm benim oglum ayin 30 da 4 ayina giricek meme emiyoduk ama 3 ayina girmeden reddetti emmiyo memeyi mama yiyo sma aldim begenmedi mamayi aptamil kullaniyoruz ama 4 ölçek yapiyorum mama 4 ölçek gösteriyo ama benim oglan 2 ölçegini yada 3 ölçegini anca iciyo acaba neden öyle yapiyodur yine mamayimi begenmiyodur sizce kizlar yada kaç saat arayla vermem gerekir mamayi ben 2.bucuk saat arayla veriyorum mamayi ama tam çekmiyo
Kuzum 2 buçuk 3 saatte bir 180 ml mama vermelisin

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hmm anladim canim ya 1 aydir iciyo mama şuanda götürdün gecen doktora 6.580 grmdi doktor cok iyi dedi ama normalmi sizce kilosu
Kilosu gayet iyi canım maşallah 🧿 sen aynı şekilde mama vermeye devam et ama 3 ölçek yap doyduğu için gerisini almıyor çöp oluyor 3 ölçekle doymaz aranıp ağlarsa yine yaparsın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar