KIZLAR TATLI BOLCA YIYEN VARMI BENIM GIBI ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan KIZLAR TATLI BOLCA YIYEN VARMI BENIM GIBI ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,747 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı KIZLAR TATLI BOLCA YIYEN VARMI BENIM GIBI ?
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağlıklı besleniyorum ama onun yani sırada sürekli tatlı aseriyorum ve yiyorum bazen şerbetli bazen çikolata tarzında sıkıntı çıkarmaz inşallah bizim baklavaya 😁
Çok fazla yeme canım.. Gebelik şekerin çıkar.. Ben bu gebeliğimde pek yemedim ama şekerle uğraşıyorum. Bi arkadaşım senin gibi sürekli tatlı yemiş onun şekeri daha yüksekti insülin kullandı doğuma kadar.. 🙏

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağlıklı besleniyorum ama onun yani sırada sürekli tatlı aseriyorum ve yiyorum bazen şerbetli bazen çikolata tarzında sıkıntı çıkarmaz inşallah bizim baklavaya 😁
Yey canim ben cok yedim ilk siralar eksi tursi yedim aci yedim 5 aya kadar ole oldu sonra cok tatli pogoca yedim her gun pisirip yedim. Cikolata kendim kaynadip yedim dogurana kadar kocama poset poset cikolata yesil erik yesil elma getirtdim. 3.675 kilo dogurdum pasami 🥰🥰😍😍

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Yey canim ben cok yedim ilk siralar eksi tursi yedim aci yedim 5 aya kadar ole oldu sonra cok tatli pogoca yedim her gun pisirip yedim. Cikolata kendim kaynadip yedim dogurana kadar kocama poset poset cikolata yesil erik yesil elma getirtdim. 3.675 kilo dogurdum pasami 🥰🥰😍😍
Maşallah ya ben niye bu kadar korkuyorum makarna hamur ve tatlı yemekten. Çok yiyince vicdan azabı çekiyorum resmen zararlı şeyler yedim diye. Sizi okudukça rahatladım

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
kuzum ilk oglumda öyleydi urfalıyım diye kebap ciger çok yerdim tatlı tost kaşarlı hep gece çigköfte 4 lavaşlı makarna bulgur ayran salep kızım çok güzel oldu
Abla sanada kilo olmadı mı valah ben ilk gebeligimde çok yedim 50kiloyken şuan 78kilo ne iniyor ne çıkıyor ama şuan gebelikten dolayı 81😭

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende sürekli tatli istiyodu canim cok yiyodum hergun cikilota normal seker falan ama gebelik şekeri çıktı bende şuan onunla uğrasiyorum diyete basladim gecmezse insüline baslicam insallah gecerde dikkat et cok yeme meyve ye tatli yerine.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar