Sorum var Kızlar testt acil

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar testt acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar testt acil
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar benim karnımda çok şiddetli ağrı vardı ve afet günüm 1 haftadır falan geçiyor 2 hafta arayla 2 test yaptım ve negatif çıktı bugün de gidip kan testi verdim o d negatif çıktı adet düzensizliği normal mı sizce karın ağrım için serum yedim ama hâlâ ağrıyor 4 gündür sizce neyden olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar benim karnımda çok şiddetli ağrı vardı ve afet günüm 1 haftadır falan geçiyor 2 hafta arayla 2 test yaptım ve negatif çıktı bugün de gidip kan testi verdim o d negatif çıktı adet düzensizliği normal mı sizce karın ağrım için serum yedim ama hâlâ ağrıyor 4 gündür sizce neyden olabilir
Doktora göründunmu peki kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yeni doğum yapmışsan bir yıla kadar adet düzensizliyi ola bilir ama isdersen bir doktora görün ilaç falan yazar düzensizliye karşı

Tüm sayfalar yüklendi.