Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysemia tarafından oluşturulan Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,583 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte
Konbuyu başlatan Aysemia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Aysemia

Kayıtlı Üye
rank
A1780686-C8CD-42A9-BED7-7F0DE0D7D749.jpeg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Lamia

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence gebelik var hafif belli oluyo çizgi Bi kan ver bence

Canım idrar testinde genelde dogru kesın sonuc adetn 10gun gecmesıyle bellı oluyor smdı sen 10gun sonra tekrar bakacksn bnde ole oldu cıft cızgı olursa net hamılesın oyusden erken daha idrarda ama ııcn rahat etsn ıstyrsn kadın doğumda yada acılde kan ver gebelikten suohe ediyorum dıue cıkar ama duusk de cıkablır cnku adetin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım idrar testinde genelde dogru kesın sonuc adetn 10gun gecmesıyle bellı oluyor smdı sen 10gun sonra tekrar bakacksn bnde ole oldu cıft cızgı olursa net hamılesın oyusden erken daha idrarda ama ııcn rahat etsn ıstyrsn kadın doğumda yada acılde kan ver gebelikten suohe ediyorum dıue cıkar ama duusk de cıkablır cnku adetin daha 3gun var benim ılk gebelikte 5gun varken kanda cıktı ikincide 10gın gec oldu idrarda cıktı

Canım idrar testinde genelde dogru kesın sonuc adetn 10gun gecmesıyle bellı oluyor smdı sen 10gun sonra tekrar bakacksn bnde ole oldu cıft cızgı olursa net hamılesın oyusden erken daha idrarda ama ııcn rahat etsn ıstyrsn kadın doğumda yada acılde kan ver gebelikten suohe ediyorum dıue cıkar ama duusk de cıkablır cnku adetin daha 3gun var benim ılk gebelikte 5gun varken kanda cıktı ikincide 10gın gec oldu idrarda cıktı

Aysemia

Kayıtlı Üye
rank
İkisi farklı testler mi kuzum eğer farklı ise gebelik var ama ikisi aynı ise ilk 5 dkj da çıkan sonuç önemli ve adetinin geçmesini bekle bence yada kan ver rabbim gönlüne göre versin
Aynı testler kuzum bırı 10 dk ıcınde cıkan yanıt uyudum sabah bakayım dedım 1 saat sonra boyle olmus test
Allahım gönlünü göre versin
Canım idrar testinde genelde dogru kesın sonuc adetn 10gun gecmesıyle bellı oluyor smdı sen 10gun sonra tekrar bakacksn bnde ole oldu cıft cızgı olursa net hamılesın oyusden erken daha idrarda ama ııcn rahat etsn ıstyrsn kadın doğumda yada acılde kan ver gebelikten suohe ediyorum dıue cıkar ama duusk de cıkablır cnku adetin

Ben zaten kasım ayında yumurta catlatma ıgnesı yaptım beta 21 cıkmıstı sessız dusuk yaptım kanama lekelenme olmadı tekrar ondan korkuyorum yurtdısındayım bu sefer ve hastaneler nerde bılmıyorum en ıyısı 1 martı beklemek ozaman :(

Tüm sayfalar yüklendi.