Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysemia tarafından oluşturulan Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,591 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce gebelık varmı adetime 3 gun var bulantım var kusamıyorum sabah yaptıgım test ve 1 saat sonra sı bole gozukuyor testte
Konbuyu başlatan Aysemia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Sybm

Guest
rank
Aynı testler kuzum bırı 10 dk ıcınde cıkan yanıt uyudum sabah bakayım dedım 1 saat sonra boyle olmus test

Ben zaten kasım ayında yumurta catlatma ıgnesı yaptım beta 21 cıkmıstı sessız dusuk yaptım kanama lekelenme olmadı tekrar ondan korkuyorum yurtdısındayım bu sefer ve hastaneler nerde bılmıyorum en ıyısı 1 martı beklemek ozaman :(
Sen bi kaç gün sonratedt yine yap kuzum

Aysemia

Kayıtlı Üye
rank
Sonradan buhardan olabiliyor 10 dk içinde çıkan önemli. 2 3 gün daha sabret bir daha bak canım
1. Resım 10 dk ıcınde cıktı gulum 2. Resım ıse o testın 1 saat sonrası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen bi kaç gün sonratedt yine yap kuzum
İnşallah vardır cok ıstıyorum kuzum rabbım herkese nasıp etsın ınsallah

Canım ilk fotoda da çok silik bile olsa çıkmş çizgi aslnda madem öyle 1 martta tekrr yap bakalm neolcak Allah gönlüne göre versin😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkisi farklı testler mi kuzum eğer farklı ise gebelik var ama ikisi aynı ise ilk 5 dkj da çıkan sonuç önemli ve adetinin geçmesini bekle bence yada kan ver rabbim gönlüne göre versin
Sen nasıl oldn canım son durum ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynı testler kuzum bırı 10 dk ıcınde cıkan yanıt uyudum sabah bakayım dedım 1 saat sonra boyle olmus test

Ben zaten kasım ayında yumurta catlatma ıgnesı yaptım beta 21 cıkmıstı sessız dusuk yaptım kanama lekelenme olmadı tekrar ondan korkuyorum yurtdısındayım bu sefer ve hastaneler nerde bılmıyorum en ıyısı 1 martı beklemek ozaman :(
O zaman başka test yap tekrardan çünkü ilk 5 dkj da çıkan sonuc neyse o onmeli kzuum diğer türlü bekledikçe kendiliğinden pembelesiyir regl geçsin tam yine yap rabbim gönlünden geçeni nasip etsin

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kan ver sen sabah bence hemen acile git adetime var falan deme ama yapazlar sonra sonucu sen at varsa eğer yüksek çıkar değerlerin ay bizede haber ver ben planlı yaptım reglim bitti ilişkiden 8 gün sonra kan verdim 61.04 çıktı sonra yükseldi iki günde bir gittim yükseldi ❤️Şimdi 24+1 haftalık hamileyim 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar