Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,916 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_kavillioğlu

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağ salim kucağına alır canm kavuşurlar inşallah🤲
Herşey üstüste geliyor kardeşim askere gidecek 4 senedir görmedim kime aglim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcısı olsun inşaAllah sağlıkla kucağına alır canım çok geçmiş olsun 😔
Herşey üstüste geliyor kardeşim askere gidecek 4 senedir görmedim bugün haberim oldu oturup aglıyom

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Herşey üstüste geliyor kardeşim askere gidecek 4 senedir görmedim kime aglim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herşey üstüste geliyor kardeşim askere gidecek 4 senedir görmedim bugün haberim oldu oturup aglıyom
Oyyy kuzum benim niye gitmiyorsun sen memlekete 4 yıldır yada o gelip birkaç gün görsün seni çok üzülme dua et her ikisinede kardeşinde sağ salim gidip gelsin inşaAllah üzülme çok bak sütün azalır stresten 😔

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz teyzem ikizlere hamile bebeklerin aralarındaki zar yok tehlikeli 32 haftaya kadar zor geldiler doktor çocuklar tehlikede pazartesi herşeye hazırlıklı ol dedi sezeryan olacak bebekler ya yaşar ya yaşamaz bilmiyoruz lütfen hamileler ve lohusalar dua edin adı semra Teyzemde daha çok genç
Rabbım saglıkla kucagına alıp evıne gelıp buyutmeyı nasıp etsın inş cnm korkmayın inş guzel haberler alırsınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim ablamda ikizlerini haftasını hatırlamıyorum ama 7 aylıkken doğum yaptı çok küçük zayıf doğdular tehlikeleri vardı Dr yaşamazlar dedi yaşama tutundular çok şükür biri 1 kg diğeri 1100 doğdu 45 gün kadar küvezde kaldılar şimdi 14 yaşında gayet sağlıklılar inşaAllah teyzende sağlıkla kavuşur yavrularına 🤲

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar biliyorsunuz teyzem ikizlere hamile bebeklerin aralarındaki zar yok tehlikeli 32 haftaya kadar zor geldiler doktor çocuklar tehlikede pazartesi herşeye hazırlıklı ol dedi sezeryan olacak bebekler ya yaşar ya yaşamaz bilmiyoruz lütfen hamileler ve lohusalar dua edin adı semra Teyzemde daha çok genç
Geçmiş olsun canım.Birşey olmaz inşaAllah teyzenin bebelerine.Bizim komşumuz 7 aylık mecburi doğum yaptı.1200 kilo doğdular.MaşaAllah hastanede biraz kalıp çıktılar.Evlerindeler şuan.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Alla alla kuzum niye öyle ya dogsa bile haftasi gene olmuş baya yasamasi lazım doktor neden oyle dedi allahim sifa versin insallah yavrularini teyzene bağışlasın 🥺

Kibar

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim inşallah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin rabbim acılarını göstermesin inşallah aminnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar