Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,968 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar teyzem için dua istiyorum sizden😭😭
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_kavillioğlu

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz teyzem ikizlere hamile bebeklerin aralarındaki zar yok tehlikeli 32 haftaya kadar zor geldiler doktor çocuklar tehlikede pazartesi herşeye hazırlıklı ol dedi sezeryan olacak bebekler ya yaşar ya yaşamaz bilmiyoruz lütfen hamileler ve lohusalar dua edin adı semra Teyzemde daha çok genç
Rabbim büyük evlatlarını ona bağışlasın inşallah 😔🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardım etsin cnm inşallah rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın inş cnm
Aminn nn🙏🙏🙏

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz teyzem ikizlere hamile bebeklerin aralarındaki zar yok tehlikeli 32 haftaya kadar zor geldiler doktor çocuklar tehlikede pazartesi herşeye hazırlıklı ol dedi sezeryan olacak bebekler ya yaşar ya yaşamaz bilmiyoruz lütfen hamileler ve lohusalar dua edin adı semra Teyzemde daha çok genç
Yaşar canm Yaşar rabbim ol der ve olur, rabbim can verdikten sonra doktor herşeyi desin rabbim sağlık sıhhat versin rabbim bian önce bebeklerini kucağına aldırmayı nasip etsin kuzum

Cnm incelikle rabbim acil şifalar versin inşallah
Tek yumurta ikizi mi bende ikizlere hamileyim tek yumurta ikizi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar